جانشین قرارگاه عملیاتی جنوب غرب ارتش: ارتش سپر بلای مردم است

به گزارش آذر جانشین قرارگاه عملیاتی جنوب غرب كشور اظهار داشت: ارتش سپر بلای مردم است و همانگونه كه در دفاع مقدس وظیفه خویش را در دفاع انجام داده امروز هم وظیفه یاری رسانی به مردم صدمه دیده را انجام می دهد.
به گزارش آذر به نقل از ایسنا، امیر سرتیپ دوم محمد مختاری با اشاره به اقدامات ارتش در امدادرسانی به سیل زدگان در جنوب كشور، اظهار داشت: نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران با محوریت قرارگاه امداد ذوالفقار در كلیه مناطق جنوب و جنوب غرب كشور در حال خدمت رسانی به هموطنان عزیز هستند.
وی ادامه داد: تیپ ۴۵ تكاور در شوشتر و شعیبیه، تیپ ۳۹۲ در دشت آزادگان، تیپ ۲۹۲ و تیپ ۷۲ در شمال خوزستان تا شوش، تیپ ۱۹۲ و ۴۲۲ مهندسی، پایگاه شكاری وحدتی دزفول و گروه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) ارتش اهواز با كلیه تجهیزات، امكانات و نیروی انسانی خود مشغول انجام اقدامات امدادی هستند.
امیر سرتیپ دوم مختاری تصریح كرد: تخلیه ۸۶ روستا در حوزه رودهای كرخه و كارون، تخلیه ۲۲۰ تن بار در فرودگاه اهواز و توزیع بین مردم، امدادرسانی قایق های نیروی دریایی ارتش به مردم گرفتار در سیل و فعالیت ۱۵ فروند بالگرد هوانیروز و ۲ فروند بالگرد نیروی هوایی همچون اقدامات انجام شده ارتش در ایام اخیر است.
مختاری خاطرنشان كرد: ارتش سپر بلای مردم است و همانگونه كه در دفاع مقدس وظیفه خویش را در دفاع انجام داده امروز هم وظیفه یاری رسانی به مردم صدمه دیده را انجام می دهد چون كه مردم به ارتش اعتماد كردند و ما باید پاسخگوی این اعتماد باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*