پیام فرمانده كل ارتش بمناسبت روز ارتش

به گزارش آذر امیر سرلشكر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده كل ارتش جمهوری اسلامی ایران به مناسبت ۲۹ فروردین روز ارتش و بزرگداشت حماسه آفرینی های نیروی زمینی قهرمان پیامی صادر كرد.
به گزارش آذر به نقل از روابط عمومی ارتش، متن پیام بدین شرح است:
روز ارتش و حماسه آفرینی های نیروی زمینی قهرمان، یادگار پرارزش حضرت امام(ره)، امسال با اعیاد شعبانیه بخصوص سالروز ولادت حضرت بقیه الله الاعظم امام زمان (عج) مقارن شده و سربازان آن امام موعود در دل عید ولایت، روز ارتش را گرامی می دارند.
ارتش جمهوری اسلامی ایران كه وظیفه دفاع از حدود و ثغور و حفظ نظام را بر عهده دارد، با استقرار در مرزهای شرقی و غربی، حراست از آسمان ایران عزیز و انجام مأموریت در اقیانوس ها، چهره مصمم “اشداء علی الكفار” ی خویش را نشان داده است و در عرصه های مردم یاری همچون سال ۹۸ را با عرضه جنبه ” رحماء بینهم” در كنار هموطنان عزیز سیل زده شروع كرد و تلاش شبانه روزی تا این لحظه ادامه دارد.
اینجانب با كمال خضوع، شكرگزار درگاه خداوند بزرگ هستم كه نعمت پوشیدن لباس مقدس ارتش جمهوری اسلامی ایران و فرصت خدمت به این ملت بزرگ را نصیب ما كرد. این روزها در همه جا، ما در معرض محبت های بی نظیر مردمی هستیم كه با وجود اینكه گرفتار خسارت های سنگین و بعضاً جبران نشدنی هستند، فرزندان و برادران سرباز خویش را با بزرگواری مورد عنایت قرار می دهند.
خداوند بزرگ را بر نعمت سربازی چنین ملت بزرگواری شاكریم و این محبتها، روحیه و انگیزه فرزندان ارتشی این ملت را برای خدمت بیشتر مضاعف خواهد نمود.
بر خود لازم می دانم، درود، سلام و تقدیر خویش را تقدیم خانواده های فهیم و صبور ارتشیان غیرتمند كنم كه علاوه بر همه مأموریت های معمول، امسال تمام زمان تعطیلات را بدون حضور مردان خود كه در عرصه دفاع و یاوری سیل زدگان بودند گذراندند و با رفتار خوب خود باعث دلگرمی ما بودند و هستند.
ارتش با خصوصیت شناخته شده معنویت محوری، انضباط، سلسله مراتب و سلامت كاركنان آماده تر از هر زمان دیگری بی قرار اجرای مأموریت های واگذاری است؛ بنابراین با اطمینان و اعتماد كامل به همر زمان فداكار، به پیشگاه فرماندهی معظم كل قوا اعلام آمادگی و بی قراری آحاد رزمندگان ارتش را معروض می دارم و با تعظیم در مقابل مقام والای شهدا و تكریم خانواده های محترم آنها، جانبازان عزیز، آزادگان سرافراز، پیشكسوتان و بازنشستگان گرانقدر، دست و بازوی همرزمان عزیز را می بوسم و قدردان نقش تعیین كننده خانواده های فهیم و صبور آنها هستم و برای همه سالی پر خیر و بركت آرزو می كنم. والسلام علیكم و رحمه الله و بركاته