دریادار حسین خانزادی: شهیدان طلایه داران انقلاب اسلامی هستند

به گزارش آذر فرمانده نیروی دریایی ارتش اظهار داشت: شهیدان طلایه داران انقلاب اسلامی هستند كه یاد و خاطره آنها باید همواره در دل ها جاری و ساری باشد و بعنوان فرهنگ در جامعه نهادینه وبه نسل های آینده منتقل شود.

به گزارش آذر به نقل از روابط عمومی ارتش، امیردریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش در ادامه سفر به استان بوشهر، با حضور در منزل شهید ناوی یكم تفنگدار اسماعیل احمدنژاد، با مادر این شهید والامقام دیدار نمود.
وی با اشاره به اینكه مادران شهیدان اسوه مقاومت و ایثار هستند تصریح كرد: آنها با پایمردی، صبوری و شكیبایی فرزندان خویش را در طبق اخلاص گذارده و تقدیم انقلاب و كشور كردند و لحظه ای برای از دست دادن فرزندان خود نهراسیدند و تردیدی به خود راه ندادند.
امیر دریادار خانزدی با اشاره به اینكه شهیدان طلایه داران انقلاب اسلامی هستند، اضافه كرد: یاد و خاطره آنها باید همواره در دل ها جاری و ساری باشد و بعنوان یك فرهنگ در جامعه نهادینه و به نسل های آینده منتقل شود.
وی تصریح كرد: امروز به میمنت یاد و نام شهیدان، انقلاب اسلامی بیمه شده و بعنوان الگویی جامع در اختیار كشورهای زیرسلطه قرار گرفته تا پرچم مبارزه با ظلم، ستم و استكبار را به اهتزاز در آورند و با ظالمان و ایادی استكبار، به مبارزه برخیزند.
شهید والامقام اسماعیل احمدنژاد جمعی گردان پدافند منطقه دوم دریایی بود كه پنجم خداد ماه ۱۳۶۷ هنگام انجام وظیفه روی یدك كش بهرگان بر اثر حمله هوایی دشمن بعثی به درجه رفیع شهادت نائل آمد.