رئوفیان: دادن وعده های مردم فریب خیانت به مجلس است

به گزارش آذر دبیركل حزب اسلامی ایران زمین خاطرنشان كرد كه باید توجه داشته باشیم كه آیا توان تغییر وضعیت موجود به وضع مطلوب در كاندیداها وجود دارد یا نه.
ابوالقاسم رئوفیان در گفتگو با ایسنا، بعد از ثبت نام برای انتخابات مجلس در وزارت كشور با اشاره به اینكه من آمده ام در مسابقه قدرت شركت كنم، اما نه قدرت برای قدرت، اظهار نمود: كاندیداها باید آنچه كه در حیطه توان و اختیارات شان است را به مردم وعده دهند و به آن جامه عمل بپوشانم وگرنه وعده های مردم فریب برای گرفتن رای كاری ضد آنان و خیانت به مجلس بعنوان خانه ملت است.
وی ادامه داد: باید توجه داشته باشیم كه آیا توان تغییر وضعیت موجود به وضع مطلوب در كاندیداها وجود دارد یا نه. اگر چنین چیزی را در خود نمی بینیم باید عرصه را به حتی مخالف و رقیب خود ببخشیم.
دبیركل حزب اسلامی ایران زمین تصریح كرد: نباید به دنبال جانمایی برای افراد نالایق باشیم؛ چون كه یكی از معضلات در مجلس این است كه نماینده گمان می كند باید هر كسی را در این استان یا آن فرمانداری تغییر دهد و این كاری ناپسند است.
رئوفیان در پاسخ به این پرسش كه با شورای ائتلاف اصولگرایان همراه می شود یا خیر، اظهار نمود: من بعنوان دبیركل حزب اسلامی ایران زمین ثبت نام می كنم و مستقل وارد انتخابات شده ام. البته مستقل بودن به معنای همكاری نكردن با سایر احزاب نیست؛ چونكه هم اكنون حزب ما عضو جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت است و در همكاری با آنان فعالیت می نماییم.