ابطحی : جهش تولید منجر به امنیت می شود

به گزارش آذر عضو فراكسیون نمایندگان ولایی مجلس، اظهار داشت: تولید یك عنصر محوری برای حل مشكلات كشور است چونكه استقلال و امنیت سیاسی و اقتصادی كشور را به دنبال دارد.

محمد جواد ابطحی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به نامگذاری سال ۹۹ تحت عنوان “جهش تولید” از طرف مقام معظم رهبری، گفت: رهبر معظم انقلاب طی سالهای اخیر اقتصاد را محور نام گذاری های خود برای سال های جدید گذاشته اند و همه می دانند كه راه برون رفت از مشكلات كشورمان پرداختن به تولید داخلی است.
وی افزود: برای برون رفت از مشكلات كشور خصوصاً بحران بیكاری، كنترل قاچاق، بهبود وضعیت معیشت مردم و حل لطمه های اجتماعی باید تولید داخلی افزایش پیدا كند.
عضو فراكسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی اشاره كرد: تولید یك عنصر محوری برای حل مشكلات كشور است كه باید مورد توجه ویژه قرار گیرد چونكه استقلال كشور و امنیت سیاسی و اقتصادی را به دنبال دارد.
ابطحی با اشاره به اینكه رهبر فرزانه انقلاب با آگاهی از توطئه های دشمنان شعار سال را انتخاب می كنند، اشاره كرد: متأسفانه بعضی از مسئولان فقط به برجام و ارتباط با كشورهای غربی توجه دارند و طی سال های اخیر به دنبال آن بودند كه از این طریق مشكلات كشور را حل كنند اما باید بدانند كه چاره مشكلات كشورمان آن است كه به توانمندی های داخلی خودمان و افزایش تولید دقت نماییم.
وی گفت: در سال ۹۹ همه مسئولان باید اقدامات لازم را برای تحقق شعار سال انجام دهند و باید به حدی شاهد افزایش و جهش تولید باشیم كه برای همه مردم ملموس باشد و همه مردم باید از نتیجه رشد اقتصادی بهره مند شوند.
نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینكه تحقق شعار سال مستلزم همكاری قوای سه گانه با یكدیگر است، اظهار داشت: خوشبختانه مجلس یازدهم مجلسی ولایی و انقلابی است و باید نمایندگان مجلس آینده برای تحقق عملی جهش تولید تلاش كنند و با وضع قوانین جدید و همین طور اصلاح بعضی از قوانین خصوصاً قوانین دست و پا گیر، شرایط لازم را برای رونق كسب و كار و تولید و تحقق شعار سال فراهم آورند به شكلی كه سال آینده مقام معظم رهبری بطور كامل از وضعیت تولید كشور رضایت داشته باشند.

منبع: