در تماس روحانی با استانداران چهار استان صورت گرفت؛ بررسی مقابله با كرونا در آذربایجان غربی، خوزستان، اردبیل و زنجان

آذر: رئیس جمهور ضمن گفتگو با استانداران و روسای دانشگاه های علوم پزشكی این استانها، در جریان آخرین وضعیت شیوع بیماری كرونا و چگونگی مقابله با این بیماری و درمان بیماران قرار گرفت.

به گزارش آذر به نقل از مهر، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور روز دوشنبه در ارتباط ویدئو كنفرانسی با استان های آذربایجان غربی، خوزستان، اردبیل و زنجان ضمن گفتگو با استانداران و رؤسای دانشگاه های علوم پزشكی این استانها، در جریان آخرین وضعیت شیوع بیماری كرونا و چگونگی مقابله با این بیماری و درمان بیماران قرار گرفت.
همچنین در این ارتباط های تصویری با پزشكان و پرستاران بیمارستان طالقانی ارومیه، بیمارستان رازی اهواز و بیمارستان حضرت ولی عصر (عج) زنجان نیز گفتگو نمود و در جریان روند ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به بیماران، روند بستری و ترخیص بیماران مبتلا به كرونا در این مراكز و نیازمندی ها جهت ارائه خدمات بهتر در راه مقابله با شیوع این بیماری قرار گرفت.
روحانی همین طور در ارتباط ویدئوكنفرانسی با استان اردبیل با مدیران و فعالان یكی از شركت های دانش بنیان این استان كه با ایجاد خط تولید جدید در زمینه تولید روزانه ۵ هزار ماسك N۹۵ فعال می باشد، گفتگو و در جریان روند تولیدات و كارهای این واحد دانش بنیان و چگونگی كمك این واحدهای تولیدی به كادر درمانی و بهداشتی كشور برای حركت در راه مقابله با بیماری كرونا قرار گرفت.

منبع: