رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران اعلام كرد برگزاری مراسم ۱۲ فروردین به صورت مجازی و انجام تبلیغات محیطی

آذر: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران، برنامه های یوم الله ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی را در این استان تشریح و از برگزاری مراسم گرامیداشت یوم الله ۱۲ فروردین به صورت مجازی آگاهی داد.
به گزارش آذر به نقل از ایسنا، حجت الاسلام سیدمحسن محمودی در آستانه یوم الله ۱۲ فروردین با تشریح برنامه های این ایام اظهار نمود: بدون تردید حضور باشكوه مردم ایران اسلامی در همه پرسی ۱۲ فروردین ماه سال ۱۳۵۸ و رأی تاریخی به نظام جمهوری اسلامی، زمینه ساز عزت و اقتدار امروز این كشور شده است كه بعنوان الگویی در بین كشورهای آزادی خواه جهان می درخشد.
وی اظهار داشت: در ۱۲ فروردین ۱۳۵۸ ثمره مبارزات ضدسلطنتی و طاغوتی و شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی ملت ایران به بار نشست و نظام جمهوری اسلامی ایران استقرار یافت.
رئیس ستاد بزرگداشت یوم الله ۱۲ فروردین استان تهران بیان كرد: با روسا یا رابطین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در شهرستان های استان تهران هماهنگی لازم صورت گرفته و راهكارهای پیشنهادی ۱۲ فروردین باتوجه به شیوع ویروس كرونا و تاكید بر انجام تبلیغات محیطی منتقل شده است.
محمودی با تشریح برنامه های یوم الله ۱۲ فروردین استان تهران تصریح كرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران باتوجه به تقارن ۱۲ فروردین با اعیاد شعبانیه، برنامه های مختلفی را پیش بینی كرده كه همچون می توان به تنظیم و انتشار بیانیه اختصاصی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران به مناسبت دوازدهم فروردین چهل و یكمین سالگرد تثبیت نظام اسلامی اشاره نمود.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با اشاره به شیوع ویروس كرونا در كشور اضافه كرد: باتوجه به عدم برگزاری مراسم ۱۲ فروردین در سطح كشور، مراسم مجازی گرامیداشت چهل و یكمین سالگرد تثبیت نظام اسلامی در دستور كار قرار گرفت كه این مراسم در فضای مجازی و كانال های خبری منعكس خواهد شد.
وی، تبلیغات محیطی و شهری به مناسبت ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی، نصب ریسه و پرچم جمهوری اسلامی در میادین و معابر شهری در روزهای الله ۱۲ فروردین و استفاده از فرصت فضای مجازی برای انتشار مطالب مفید با موضوع ۱۲ فروردین بمنظور آگاهی بخشی به مخاطبان و تبریك چهل و یكمین سالگرد تثبیت نظام اسلامی از دیگر برنامه هایی است كه در این ایام دنبال شده است.
حجت الاسلام محمودی با اشاره به نقش رسانه ملی در معرفی اهمیت یوم الله ۱۲ فرورردین تصریح كرد: مصاحبه اختصاصی با رسانه ملی و خبرگزاری صدا و سیما بمنظور تشریح برنامه های یوم الله ۱۲ فروردین استان تهران انجام و پخش خواهد شد.
او در آخر ضمن آرزوی شفای عاجل برای بیماران مبتلا به كرونا، از زحمات و كوشش های ایثارگرانه پزشكان و پرستاران، مدافعان سلامت و گروه های جهادی در مقابله با این ویروس قدردانی كرد و اظهار داشت: امروز جامعه درمان كشور، شهدای زیادی را تقدیم كرده است كه هیچ وقت یاد و نام این شهیدان خدمت، از اذهان پاك خواهد شد.

منبع: