عباسی : كمیسیون های مجلس از فردا تشكیل جلسه می دهند

به گزارش آذر سخنگوی هیئت رئیسه مجلس اظهار داشت: جلسات علنی مجلس در ایام سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری پابرجا است و همین طور از فردا جلسات كمیسیون های تخصصی هم انجام می شود.

اسدالله عباسی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به جلسه بامداد امروز هیئت رئیسه مجلس با روسای كمیسیون های تخصصی، گفت: این جلسه به ریاست مسعود پزشكیان انجام شد و روسای كمیسیون های مجلس در این نشست درباره مسائل مهمی همچون مقابله با كرونا و مشكلات اقتصادی مباحثی را مطرح نمودند.
وی با اعلان اینكه همه روسای كمیسیون های تخصصی مجلس در این نشست حاضر شدند، اضافه كرد: مطابق با مباحث مطروحه در این نشست قرار بر این شد كه كمیسیون های تخصصی مجلس از فردا فعالیت خودرا آغاز نموده و جلسات شان را تشكیل دهند.
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی بیان كرد: همین طور درباره برگزاری جلسات علنی روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری مجلس، رأی گیری شد و نمایندگان حاضر در این نشست با این مسئله موافقت كردند و بر این اساس مجلس در این دو روز، جلسه علنی خواهد داشت.
عباسی اشاره كرد: همین طور مقرر شد روز چهارشنبه هفته جاری جلسه رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی وزیر كشاورزی اجرا شود. وی ادامه داد: همین طور امروز ارتباط كنفرانس تلویزیونی آزمایشی با ۶ مركز استان برقرار شد و بعضی از نمایندگان از این طریق در جلسه حاضر شدند.

منبع: