سرلشکر جعفری شهادت سید نورخدا موسوی را تسلیت گفت

آذر: فرمانده کل سپاه، شهادت سید نورخدا موسوی از جانبازان نیروی انتظامی را به خانواده این شهید بزرگوار تسلیت گفت.
به گزارش آذر به نقل از ایسنا، متن پیام بدین شرح است:
بیت معظم جانباز شهید والامقام سیدنورخدا موسوی
سلام علیکم
خبر شهادت جانباز سرافراز سید نورخدا موسوی واصل و باعث تأثر خاطر گردید.
درود خدا بر آن شهید والا مقام و مجاهد فی سبیل الله که عمر پربرکت خویش را در سایه سار قرآن و خاندان (علیهم السلام ) سپری و بعد از مجاهدت خالصانه و سالها جانبازی در صیانت از مرزهای ایران اسلامی سرانجام با تنی رنجور و آلام بجامانده از حمله ددمنشانه و تروریستی شبکه صهیونیستی تکفیری نام خود در لوح زرین مجاهدان شهید فی سبیل الله جاودانه ساخت.
طوبی بر آن جانباز سلحشور و مؤمن که با داشتن دغدغه های زلال و مقدسی همچون دغدغه اسلام و انقلاب، امام و رهبری عاشقانه پای در میدان پاسداری از نظم و امنیت جامعه اسلامی نهاد و ثابت کرد نمی گردد جنات عدن و رضای حضرت حق را در زندان تعلقات و عادات دنیای تنگ و تار جست وجو کرد چون که باید بر حقیقت صراط مستقیم نه تنها دل و جان بلکه با کمال انقطاع جسم رنجور در طبق اخلاص نهاد تا چشم دل به ضیاء نظر حضرتش منور گردد. طوبی له و حسن مآب.
اینجانب شهادت آن عزیز عرش نشین را به بیت معظم و فداکار، مردم انقلابی و ولایتمدار استان لرستان و همه کسانی که اینک رسالت خطیر حراست و ترویج مشی و سیره آن جانباز شهید سرافراز را بر دوش گرفته اند تبریک و تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای وی علو درجات و برای خانواده محترم و بستگان پاداش صابرین توام با عزت و سعادت مسئلت دارم.
سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی