بسیج در خیلی از عرصه های اجتماعی و فرهنگی و محرومیت زدایی اثرگذار می باشد

آذر: یکی از مراجع تقلید شیعه اظهار داشت: بسیج در خیلی از عرصه های اجتماعی و فرهنگی و محرومیت زدایی اثرگذار می باشد.
به گزارش آذر به نقل از ایسنا، آیت الله حسین نوری همدانی در دیدار سردار غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین اظهار داشت: بسیج شجره طیبه ای است که با اندیشه امام خمینی(ره) شکل گرفت و به بالندگی رسید، که امروز در خیلی از حوزه ها فعالیت داشته و با طرح های خود به اقشار ضعیف جامعه کمک کرده است.
این مرجع تقلید شیعه بیان کرد: بسیجیان و مردم در زمان جنگ به سمت جبهه ها شتافتند و توانستیم به پشتوانه حضور آنها در 8 سال دفاع مقدس پیروز شویم. امروز هم همه باید در تحقق آرمان های انقلاب سهیم باشیم؛ چراکه این انقلاب اسلامی مکتبی است که زمینه ساز ظهور خواهد بود.
نوری همدانی تصریح کرد: بسیج دارای خصوصیت های مهمی چون صداقت، راست گوئی، امانت داری است و باید به چنین جایگاهی توجه داشته باشند.
وی اظهار داشت: ارزش های اسلامی و اخلاقی بال و پر نظام و انقلابند و دشمن با ابزارهای مختلف همچون فضای مجازی در صدد تضعیف نظام است و در این میان بسیجیان پیشگامان مقابله با جنگ نرم هستند؛ بسیجیان باید با برنامه های فرهنگی در ارتباط با صدمه های فضای مجازی ورود پیدا کنند.
وی خاطرنشان کرد: استکبار جهانی و بخصوص آمریکا و اسرائیل با همه توان در مقابله با اسلام و انقلاب به میدان آمده اند و ما با روحیه و تفکر بسیجی می توانیم در مقابل آنها مقاومت نماییم.
نوری همدانی اظهار نمود: حفظ دستاوردهای انقلابی یکی از وظایف مهم بسیج است و باید در جهت صیانت از این دستارودها کوشش کرد.