تسلیت دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا به سردار دهقان

به گزارش آذر سرلشکر پاسدار دکتر سید یحیی صفوی، دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا در پیامی درگذشت مرحوم علیرضا دهقان برادر سردار حسین دهقان مشاور فرمانده معظم کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی نیروهای مسلح را تسلیت گفت.
به گزارش آذر به نقل از ایسنا، متن پیام به شرح زیر است:
اِنَا لله و اِنَا الیه راجِعون
سردار سرتیپ پاسدار دکتر حسین دهقان
مشاور محترم فرماندهی معظم کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلح
سلام علیکم؛
خبر درگذشت اخوی گرامیتان مرحوم جناب سرهنگ پاسدار بازنشسته علیرضا دهقانی پوده (برادر شهید والامقام بهرام دهقانی پوده) به همراه چند تن از اعضا خانواده محترمشان، در سانحه دلخراش تصادف خودرو، واصل و باعث تألم خاطر گردید.
فقدان برادر ارزشمندی که عمر با برکت خویش را به پارسایی و عشق و ارادت به خاندان خاندان (ع) و همینطور مجاهدت و پاسداری از انقلاب اسلامی گذرانده و همواره در جبهه های جنگ و دفاع مقدس حضوری مؤثر و فعال داشته، سخت و ناگوار و ضایعه جبران ناپذیری است که جز با صبر و پناه بردن به ایزد منان التیام نمی یابد.
اینجانب مصیبت وارده را به جنابعالی و سایر بازماندگان تسلیت عرض نموده و از آستان ربوبی برای آن سفرکرده ها (فقید سعید، همسر و فرزند دلبندشان)، علو درجات و همنشینی با حضرت اباعبدا… الحسین”ع”، صلحا و صدیقین و برای شما، خانواده محترم و سایر بازماندگان سوگوار پاداش صابرین توأم با سلامت و سعادت مسئلت می نمایم.