تذکر یوسف نژاد درباره مطالبات فرهنگیان و بازنشستگان

به گزارش آذر یک عضو هیات رییسه مجلس درخواست هایش از رئیس جمهور و مقامات اجرایی کشور را در چارچوب تذکر بیان نمود.
به گزارش آذر به نقل از ایسنا، علی اصغر یوسف نژاد در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس در تذکری به رئیس جمهور، متذکر شد: انتظار است در ارتباط با مطالبات به حق فرهنگیان، بازنشستگان و معلمان خارج از کشور از راه وزارت آموزش و پرورش و سازمان برنامه و بودجه اقدام گردد.
وی خواهان تعیین تکلیف ۷۰۰۰ نفر از داوطلبان آزمون استخدامی قوه قضاییه شد و اضافه کرد: این عزیزان چند سال است در آزمون استخدامی قوه قضاییه شرکت کرده اند اما همچنان بلاتکلیفند، برای تعیین تکلیف آنها منتظر اقدام دولت هستیم.
نماینده مردم ساری در مجلس در تذکر دیگری به دکتر روحانی با اشاره به وضعیت کارگزاران مخابرات روستایی، اظهار داشت: این افراد همچنان بلاتکلیف هستند. باید هر چه سریعتر وضعیت جذب و استخدام آنها مشخص شود.
این عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی از عملکرد وزارت نفت در گازرسانی به منطقه دودانگه و چهاردانگه شهرستان ساری انتقاد نمود و اضافه کرد: دولت و وزارت نفت هرچه زودتر اقدامات لازم برای گازرسانی به این مناطق استان را اجرایی کنند.
یوسف نژاد حفظ اشتغال در کارخانجات چوب و کاغذ و نکاء چوب را دلیل تذکرش به رئیس جمهور و وزیر اقتصاد اعلام نمود.
وی در تذکری خواهان رفع وضعیت نابسامان جاده گهرباران شهرستان میاندرود شد و اضافه کرد: هر هفته شاهد جان باختن عزیزانمان در این جاده هستیم علاوه بر این جاده، جاده ساری به لاری هم به کشتارگاه مردم تبدیل شده است. انتظار اقدام سریع در جهت رفع مشکلات این جاده ها را داریم.
نماینده مردم ساری در مجلس پیشگیری از فعالیت دلالان برنج، کاغذ و دیگر محصولات باغی و زراعی را از رئیس جمهور طلب کرد و خواهان اتخاذ تصمیم درست برای هدایت درآمد ناشی از فروش محصولات باغی و زراعی به جیب کشاورزان شد.
این عضو هیات رییسه مجلس خواهان جبران و پرداخت خسارتهای ناشی از سیل نوروزی به مردم استان مازندران شد و تذکر داد: از دولت انتظار دارم با مردم گفتگو کرده و مسائل مهم را با آنها در بین بگذارد و مردم را محرم بداند.