شماره جدید ماهنامه نماینده منتشر گردید

به گزارش آذر ماهنامه نماینده در شماره جدید خود نشانه های سند ۲۰۳۰ در وزارت ارتباطات را بررسی نموده است.

به گزارش آذر به نقل از مهر، شماره جدید ماهنامه نماینده به موضوعات «نشانه های سند ۲۰۳۰ در وزارت ارتباطات»، «هیئت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام»، «عملکرد فراکسیون مستقلین مجلس»، «رونق تولید»، «اقدامات پیش دستانه ضد تهدیدات آمریکا» و «بازخوانی عملکرد مجلس هفتم» پرداخته است.
این ماهنامه در پرونده ای طی گفت وگوهایی با نمایندگان مجلس، «نشانه های سند ۲۰۳۰ در وزارت ارتباطات» را بررسی نموده است؛ عنوان سرمقاله این مجله «اگر مجلس غفلت کند…» است که به قلم «امیرابراهیم رسولی» مدیرمسئول به رشته تحریر در آمده است.
«پاسداران سیاست ها» عنوان پرونده دیگر این ماهنامه است که تاریخچه، اهداف و عملکرد «هیئت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام» را مورد بررسی قرار داده و هجمه ها به این نهاد را ریشه یابی کرده است.
ماهنامه نماینده در پرونده دیگری عملکرد فراکسیون مستقلین مجلس را مورد واکاوی قرار داده و با انتخاب تیتر «کدام استقلال؟» در گفت و گو با «علیرضا سلیمی» عضو فراکسیون نمایندگان ولایی، «عبدالله رضیان» عضو فراکسیون مستقلین، «سیدابوالفضل موسوی» عضو فراکسیون امید، علت تشکیل این فراکسیون و عملکرد آنرا در بوته نقد قرار داده است.
گلایه اخیر رهبر معظم انقلاب از مجلس شورای اسلامی که موجب شد نمایندگان در مقام جبران کم کاری خود بر آمده و تدوین طرح های کنشگرانه ضد خباثت های آمریکا را در دستور کار قرار بدهند، مبحث پرونده دیگری از این ماهنامه را به خود مختص کرده است.
همچنین در این شماره، کارنامه عملکرد مجلس هفتم و ترکیب اعضای آن و الزامات تحقق «رونق تولید» مورد بررسی قرار گرفته است.
در حوالی اخبار، «آخرین وضعیت طرح رتبه بندی معلمان»، «کم وکیف اصلاح قانون منع به کارگیری بازنشستگان»، «جزئیات اجرای قانون جامع پشتیبانی از معلولان»، «پیگیری علت عدم تصویب طرح هر ایرانی ماهانه ۳۰ لیتر بنزین»، «اصرار دولت بر تفکیک وزارتخانه ها» جزء موضوعاتی هستند که در این پرونده مورد واکاوی قرار گرفته است.
قاب متفاوت، بخش ثابت این ماهنامه است که در این شماره به انتشار سبک زندگی «پرویز سروری، رئیس دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان تهران» پرداخته است.