دبیر اجرایی چهارمین دوره مسابقات غواصی اعلام کرد؛ ثبت رکورد توسط تیم غواصی ایران در آیتم نجات زیر دریایی غرق شده

به گزارش آذر تیم غواصی عمق نیروی دریایی ارتش ایران توانست در سریع ترین زمان ممکن آیتم نجات زیر دریایی غرق شده را اجرا و حد نصاب جدیدی را در مسابقات نظامی غواصی عمق ثبت کند.

به گزارش آذر به نقل از مهر، در ادامه مسابقات بین المللی غواصی عمق 2019 روسیه، تیم نیروی دریایی ارتش در کوتاه ترین زمان ممکن، آیتم نجات زیر دریایی مغروق را اجرا کرد و طی یک رقابت نزدیک و نفس گیر، بالاتر از تیم های روسیه و چین، در رتبه نخست قرار گرفت تا رکورد جدیدی را در این بخش از خود به جای گذارد.
امیر دریادار دوم پرویز سلیمی پناه، دبیر اجرایی چهارمین دوره مسابقات غواصی عمق اظهار داشت: برپایه امتیازهایی که تابحال تیم های حاضر در مسابقات کسب کردند، تیم نیروی دریایی ارتش توانست رکورد جدیدی در آیتم نجات زیر دریایی غرق شده که سخت ترین آیتم این مسابقات است، ثبت کند.
وی افزود: در سایر آیتم ها همچون نجات کشتی مغروق هم بهترین زمان ممکن را به ثبت رساندیم و در بالای جدول قرار داریم ولی فعلا در انتظار نتایج سایر آیتم ها هستیم.
امیر دریادار دوم سلیمی پناه هدف از برگزاری این مسابقات را تبادل دانش و تخصص در حوزه نظامی و انتقال پیام صلح و دوستی میان کشورها برشمرد و خاطرنشان کرد: نشان دادیم که خلیج فارس جزو امن ترین نقاط جهان است که با وجود تمام تلاش کشورهای متخاصم برای ایجاد ناامنی، نیروهای دریایی ارتش و سپاه یک امنیت پایدار را در خلیج فارس بوجود آورده اند.