حاجی دلیگانی در گزارش آذر: اصلاح طلبان مقصر اصلی اوضاع کشور هستند، هدفشان فریب مردم است

به گزارش آذر عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اظهار داشت: اصلاح طلبان نمی توانند خویش را از دولتمردان و شخص روحانی جدا کنند چونکه آنان مقصر اصلی اوضاع  فعلی کشور هستند.

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفتگو با خبرنگار مهر با تاکید بر اینکه ضعف عملکرد دولت در حل مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم در سبد رأی اصلاح طلبان تأثیرگذار خواهد بود، تصریح کرد: این روزها اصلاح طلبان با طرح مباحث انحرافی و فرار به جلو، به دنبال آن هستند که حساب خویش را از روحانی جدا کنند، این در شرایطی است که آنان چه قبل از انتخابات و چه بعد از آن هوادار پروپاقرص رئیس جمهور و دولت بودند.
وی با اشاره به اینکه مردم هیچ گاه حمایت های جریان اصلاحات از روحانی را فراموش نمی کنند، افزود: جریان اصلاحات به دنبال آن است که سرمایه اجتماعی بر باد رفته خویش را احیا کند تا جایی که چندی قبل به دنبال آن بودند که روحانی از سمت ریاست جمهوری کناره گیری کند اما رئیس جمهور با درخواست آنان مخالفت کرد.
حاجی دلیگانی بیان کرد: در واقع جریان اصلاحات با نگاه به انتخابات مجلس یازدهم بحث استعفا و کناره گیری رئیس جمهور و دولتش را مطرح نمودند تا با عبور از روحانی بتوانند افکار عمومی را به رأی دادن به این جریان اقناع کنند.
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اضافه کرد: بعد از آنکه اصلاح طلبان نتوانستند به هدف خود در خصوص استعفای روحانی از ریاست جمهوری برسند، سناریوی دیگری را برای انتخابات پیشبینی کرده اند در خصوص اینکه در سخنرانی هایشان به شکلی حساب خویش را از دولتمردان بخصوص شخص روحانی جدا کنند.
حاجی دلیگانی با اشاره به اینکه اصلاح طلبان این روزها مواضعی را اتخاذ می کنند که با مواضع قبلی شان در تضاد است، تصریح کرد: آنان باید بدانند که با چند سخنرانی نمایشی نمی توانند مردم را فریب دهند و همه می دانند که جریان اصلاحات مقصر اصلی اوضاع و احوال فعلی کشور هستند.