اعلام آمادگی مرکز وکلای قوه قضاییه جهت ارائه خدمات حقوقی بلاعوض به تمامی سیل زدگان گلستان

آذر: هم زمان با دیدار رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه با رئیس کل دادگستری استان گلستان، جهت ارائه خدمات وکالت و مشاوره حقوقی بلاعوض توسط مرکز وکلای قوه قضائیه برای تمامی سیل زدگان استان گلستان اعلام آمادگی انجام شد.
به گزارش آذر به نقل از ایسنا، بامداد امروز ( چهارشنبه) علی بهادری جهرمی رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه در جریان سفر به استان گلستان با هاشمیان، رئیس کل دادگستری استان گلستان دیدار کردند.
در این دیدار که همراه با اعضای هیئت مدیره مرکز وکلای قوه قضائیه و مرکز کارشناسان رسمی گلستان صورت پذیرفت بهادری جهرمی به معرفی اجمالی مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده پرداخت و اظهار داشت: مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده کمک حال قوه قضائیه در کشف حقیقت است.
وی ادامه داد: دادگستری ها در استان های کشور به اعضای مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده بعنوان هم خانواده نگاه می کنند. کارشناسان رسمی نیز ظرفیت عظیمی برای دادگستری ها و دستگاه قضایی محسوب می شوند.
هاشمیان رئیس دادگستری استان گلستان نیز اظهار داشت: مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده مزیت هایی دارد که موجب می شود دادگستری ها قدردان آنها باشند.
ایشان سپس اضافه کرد: یکی از ماموریت های مهمی که مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده می تواند دنبال کند این است که اطلاعات حقوقی مردم را در جهت کاهش حجم ورودی پرونده ها افزایش بدهد که این امر می تواند در کلینیک های حقوقی استان گلستان یا نمازهای جمعه صورت پذیرد.
رئیس کل دادگستری استان گلستان عنوان کرد: حجم ورودی پرونده ها به دستگاه قضایی بالاست و اعضای مرکز وکلا و کارشناسان رسمی قوه قضائیه مورد وثوق ما هستند.
درانتها این جلسه، مرکز وکلا و کارشناسان رسمی قوه قضائیه استان گلستان اعلام آمادگی کرد به تمامی سیل زدگان استان گلستان مشاوره حقوقی بلاعوض عرضه کرده و پرونده های ناشی از سیل آنها را به صورت معاضدتی بر عهده بگیرند.

منبع: