دستور رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) برای خدمت رسانی به زلزله زدگان شمال غرب

به گزارش آذر مدیرعامل بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) به تشریح خدمت رسانی این مجموعه به زلزله زدگان شمال غرب کشور پرداخت.
به گزارش آذر به نقل از ایسنا، محمد ترکمانه، مدیرعامل بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) درباره خدمت رسانی این مجموعه به زلزله زدگان شمال غرب کشور تصریح کرد: به دستور رئیس ستاد اجرایی فرمان امام ازلحظه وقوع زلزله شب گذشته تمامی امکانات امدادی بنیاد احسان برای کمک به صدمه دیدگان زلزله بسیج شده است.
وی با اشاره به اعزام گروه های ارزیاب از آذربایجان شرقی و اردبیل برای تخمین و ارزیابی شدت حادثه اظهار داشت: در همین ابتدا ۵۰۰ تخته پتو، ۱۰۰ چادر اسکان، بسته های غذایی یک هفته ای برای ۱۰۰ خانوار، آب معدنی، ۱۰۰۰ کنسرو تن ماهی ؛ موکت و لوازم اسکان اضطراری به مناطق زلزله زده ارسال شده است.
مدیرعامل بنیاد احسان با اشاره به اینکه آشپزخانه طبخ غذای گرم در محل وقوع زلزله (ترکمنچای) برگزار شده است، خاطرنشان کرد: هم اکنون مسئولین قرارگاه های جهادی آذربایجان شرقی و اردبیل برای ارزیابی در منطقه حضور دارند و تا ساعاتی دیگر، گزارش را عرضه خواهند کرد.
ترکمانه با اشاره به اینکه انبار فوریت های امدادی به صورت اضطراری در اردبیل بوجود آمده است، تصریح کرد: پیگیری لحظه ای در جهت برنامه ریزی مناسب و تصمیم گیری یکپارچه برای خدمت رسانی به زلزله زدگان توسط بنیاد احسان انجام می شود.