سردار سلامی در مراسم شهید تهرانی مقدم دشمن می داند که ناوهای هواپیمابرش دیگر در هیچ جای دنیا امنیت ندارد

به گزارش آذر فرمانده سپاه پاسداران با بیان این که «در دنیای ذهن شهید تهرانی مقدم حذف رژیم صهیونسیتی یک آروز بود اما امکان تحقق داشت و دارد»، اظهار داشت: امروز همه فرزندان ما در صنعت موشکی و نیروهای مسلح راه را یافته اند و هرروز یک پیشرفت را تجربه می نماییم.
به گزارش آذر به نقل از ایسنا، سردار حسین سلامی طی سخنانی در مراسم بزرگداشت شهید حسن تهرانی مقدم با بیان این که شهیدان ما این خصوصیت را دارند که سرچشمه های بی نظیر اعتبار و شکوه ما در جهان هستند، اظهار داشت: آنان هم راهند و هم راهگشا. ستارگانی هستند که به وسیله شان می توان راه را پیدا کرد. جنس شهیدان جنس زندگی است اما آنان زندگی را هم احیا می کنند.
وی اضافه کرد: بدون آنان ما نمی توانستیم ثابت قدم و پایدار باشیم آنان به ما آموختند که برای حفظ عزت مسلمانان نباید جهاد را ترک کرد. هرگاه برای آنان مراسمی وجود دارد جمعیتی فروان حضور پیدا می کند؛ چونکه این مراسم به انسان شور می بخشد و نشاط.
فرمانده سپاه پاسداران با تاکید بر این که «افق آگاهی شهیدان ما بلند بود»، اظهار نمود: در بین شهیدان بزرگ ما سردار شهید حسن تهرانی مقدم یک شخصیت استثنایی بود و یک مجاهد فی سبیل الله. برادر شهیدی که در افق آرزویش هدف های بلندی دیده می شد. هیچ چیز در میدان دید او ناممکن نبود و از شکست ها ناامید نمی شد.
سلامی با یادآوری تلاش های شهید تهرانی مقدم برای صنعت موشکی، اظهار نمود: آن روز که او کارش را آغاز کرد ما از جهان موشکی دنیا فاصله بسیاری داشتیم اما این شهید ما را مثل لوکوموتیوی دنبال خود می کشید و ما را به جایی رساند که امروز هستیم. او رسالتش این بود که توان نظامی ما را به جایی برساند که در دل دشمن رعب بیندازد. کاری که وی در آغاز راهش به آن توجه داشت و امروز به آن رسیده ایم یک آرزو بود.
وی تاکید کرد: دشمن می داند که ناوهای هواپیمابرش دیگر در هیچ جای دنیا امنیت ندارد؛ چونکه این در ذهن شهید تهرانی مقدم آمده بود که موشک های ما را به توانی برساند که بتوانند ناوهای هواپیمابر دشمن را هدف قرار دهند.
فرمانده سپاه پاسداران با بیان این که «در دنیای ذهن شهید تهرانی مقدم حذف رژیم صهیونسیتی یک آروز بود اما امکان تحقق داشت و دارد»، اظهار داشت: امروز همه فرزندان ما در صنعت موشکی و نیروهای مسلح راه را یافته اند و هرروز یک پیشرفت را تجربه می نماییم.
وی اشاره کرد: ما از روزی که تحریم شدیم حتی از روزی که ترور دانشمندان هسته ای ما آغاز شد، یک جلوبرنده برای کار ما شد و امروز ظرفیت های انباشته شده در این نیرو استعداد و توان لازم را برای درهم شکستن هر نیروی به ظاهر قدرتمندی در جهان فراهم نموده و جوانان ما هرگونه خطای آنان را اصلاح خواهند کرد.
وی افزود: امروز راه سعادت ما در تابعیت از ولایت است و این را مردم ما می دانند. امروز رهبری انقلاب همان کسی است که خود صراط مستقیم شناخته می شود.

منبع: