روحانی پس از بازدید از منطقه یک آزادراه تهران – شمال: درآمد سالانه تردد در منطقه یک، برای تکمیل منطقه دو بکار می رود

به گزارش آذر رئیس جمهور اظهار داشت: آزادراه تهران-شمال جاده ای بسیار زیبا و دیدنی توام با همه ریزه کاری های فنی ساخته شده و عبور از این جاده با عنایت به این جاذبه های طبیعی و فنی مطمئنا برای مردم جذاب و خوشایند خواهد بود.
به گزارش آذر به نقل از ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز سه شنبه بعد از بازدید از منطقه یک آزادراه تهران-شمال در جمع خبرنگاران با ابراز خرسندی از افتتاح این مسیر جهت استفاده مردم، اظهار داشت: این مسیر آماده بهره برداری عمومی بوده و از بامداد پنجشنبه مردم می توانند از این جاده رفت و آمد داشته باشند.
رئیس جمهور با اشاره به اینکه بلافاصله کارگاه منطقه یک به منطقه دو منتقل و فعالیت برای ساخت این منطقه شروع می شود، تصریح کرد: امیدواریم حداقل تا آخر دولت دوازدهم یک خط از این منطقه تکمیل و خط دیگر هم از جاده فعلی استفاده گردد.
روحانی اضافه کرد: در این راستا هم دولت و هم بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی همه توان خویش را به کار خواهد بست و امروز به وزیر راه و شهرسازی و رئیس بنیاد مستضعفان اعلام می کنم که درآمد سالانه منطقه یک هرچه که هست باید برای تکمیل منطقه دو به این پروژه منتقل شود و هر مقدار کسری هم بود، دولت کمک نماید تا بتوانیم تا آخر دولت دوازدهم شاهد رفت و آمد در این راه هم باشیم.
رئیس جمهور تصریح کرد: امیدواریم این جاده که برای کشور بسیار حائز اهمیت می باشد، هرچه سریعتر تکمیل شود و لازم می دانم از همه تلاشگران در این راستا تشکر کنم.