تشکر فرمانده کل ارتش از سران قوا و مسئولان کشوری و لشکری و مردم

آذر: فرمانده کل ارتش با صدور پیامی از ابراز محبت روسای قوای سه گانه و مسئولان کشوری و لشکری و مردم به مناسبت روز ارتش تشکر کرد.
به گزارش آذر به نقل از ایسنا، متن پیام امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی به شرح زیر است:
«بسم الله الرحمن الرحیم
مَنْ لَمْ یَشْکُرِ الْمُنْعِمَ مِنَ الْمَخْلُوقِینَ لَمْ یَشْکُرِ اللهَ عَزَّ وَ جَلَّ
بدینوسیله به نمایندگی از همه همرزمانم و خانواده محترم ایشان، از روسای محترم قوای مجریه، مقننه و قضائیه و مسئولان بزرگوار کشوری و لشکری، ملت شریف ایران، خانواده محترم شهدا و ایثارگران که بصورت حضوری، صدور پیام، تماس تلفنی و انتشار یادداشت در رسانه ها به مناسبت ۲۹ فروردین، روز ارتش جمهوری اسلامی و بزرگداشت حماسه آفرینی های نیروی زمینی قهرمان، مجموعه ارتش را مورد لطف و محبت قرار دادند، سپاسگزارم.
همین طور از تلاش هنرمندانه رسانه های محترم جمعی شامل خبرگزاری ها، مطبوعات، فضای مجازی به ویژه صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در بازتاب جلوه هایی از اقتدار، توانمندی و حماسه همدلی و «کمک های مومنانه» ارتش انقلابی صمیمانه قدردانی می نمایم.
ارتش جمهوری اسلامی ایران این افتخار را دارد که از طرف فرمانده معظم کل قوا، به «شجره و کلمه طیبه» مزین شده است و بنا بر ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی، نه برای جنگ، که برای دفاع از اسلام، نظام، ایران و ایرانی در عرصه های گوناگون همیشه آماده و در صف مقدم خدمت است. چنان که در پیام های محبت آمیز هم اشاره شده؛ ارتش، «پاسدار جان ایران» و «از جلوه های افتخار و عظمت ملت ایران و ثبات بخش امنیت و اقتدار» است و به واقع خودرا «تشکیلاتی برای خدمت به مردم» می داند. ارتش برای تحقق این صفات، خودرا محدود به صحنه جنگ سخت نمی داند و در هر عرصه ای که بتواند، از جنگ نرم گرفته تا مقابله با محرومیت و از بلایای طبیعی گرفته تا سلامت جامعه، خالصانه و مخلصانه حاضر به حضور در صحنه و جانفشانی در راه دین و ملت شریف ایران است و وظیفه سربازی خودرا به نحو شایسته به انجام می رساند.
امیدوارم تحت توجهات حضرت حق و امام عصر، حضرت صاحب الزمان (عج)، ذیل سایه هدایت داهیانه رهبر فرهیخته انقلاب اسلامی و فرمانده معظم کل قوا، با حمایت و همراهی قوای سه گانه و تمامی مسئولان خدوم نظام مقدس جمهوری اسلامی، در کنار لطف همیشگی مردم شریف ایران، چه بعنوان «مدافعان وطن» و چه بعنوان «یاوران سلامت» شعار «ارتش فدای ملت» را متجلی سازیم و به مصداق آیه شریفه «کَأَنَّهُم بُنیانٌ مَرصوصٌ»، همچون همرزمان شهیدمان، نزد خداوند متعال و ملت ایران آبرومند و محبوب باشیم و نمود دیگری از اقتدار، ایستادگی و فداکاری جمعی را در پرتو آیه شریفه «مُّحَمَّدٌ رَّسُولُ اللَّهِ وَالَّذِینَ مَعَهُ أَشِدَّاءُ عَلَی الْکُفَّارِ رُحَمَاءُ بَیْنَهُمْ» ارائه دهیم و پیروزمندانه، ظفر در مقابل این دشمن نادیدنی را جشن بگیریم؛ ان شاءالله.
والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته»

منبع: