سرلشکر صفوی: حل مشکلات اقتصادی و حرکت انقلابی در کشور لازم است

به گزارش آذر دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در پیامی با تبریک انتخاب قالیباف بعنوان رئیس مجلس تاکید کرد: حل مشکلات اقتصادی و حرکت تأثیرگذار در کنار حفظ وحدت و همگرایی درونی نیاز کشور است.

به گزارش آذر به نقل از مهر، سرلشکر سید یحیی صفوی دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا در پیام های جداگانه ای انتخاب محمدباقر قالیباف بعنوان رئیس مجلس شورای اسلامی و انتصاب علی لاریجانی به سمت مشاور رهبر انقلاب اسلامی و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام را تبریک گفت.
متن پیام او خطاب به رئیس مجلس شورای اسلامی به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای دکتر محمد باقر قالیباف
رئیس محترم مجلس شورای اسلامی
سلام علیکم؛
رأی اکثریت مجلس شورای اسلامی در انتخاب جناب عالی بعنوان «رئیس مجلس شورای اسلامی» را صمیمانه تبریک عرض می کنم.
عملکرد درخشان جنابعالی در دفاع از انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و بعد از آن در سطوح مختلف مدیریتی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، مدیریت شهرداری تهران و شاخصه های مدیریتی و فردی جنابعالی همچون مدیریت انقلابی و جهادی در کنار ولایتمداری و توجه به قشر محروم و مستضعف توأم با ایجاد تحول چشم گیر در امور مختلف نوید بخش شکل گیری مجلسی تحول گرا و کارآمد است، به ویژه آنکه در شرایط فعلی کشور بیش از هر چیزی حرکت انقلابی و تأثیر گذار در کنار حفظ وحدت و همگرایی درونی نیاز کشور است.
وضع قوانین و مقررات در جهت حل مشکلات اقتصادی کشور و بهبود معیشت مردم و در نهایت افزایش شاخص تولید ناخالص ملی مورد انتظار فرهیختگان و عموم مردم از مجلس انقلابی است.
توفیق خدمت جنابعالی و سایر نمایندگان محترم را در این سنگر مقدس در سایه توجهات حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف و در تبعیت از منویات مقام معظم رهبری، از خداوند متعال خواستارم.
به گزارش آذر به نقل از مهر، متن پیام سرلشکر سید یحیی صفوی به علی لاریجانی مشاور مقام معظم رهبری نیز به شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای دکتر علی لاریجانی
مشاور محترم رهبر معظم انقلاب و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام
سلام علیکم؛
خدمتگزاری به مردم و تلاش در جهت حفظ وحدت و همگرایی خاصیت شاخص دوران مدیریت جنابعالی در مسئولیت ریاست مجلس شورای اسلامی است و اهتمام جنابعالی در اداره مجلسی با ثبات و بدور از اختلاف و استمرار همراهی با دولت ها در جهت انجام وظایف ذاتی آنها از دیگر توفیقات باارزش و قابل تقدیری است که خداوند نصیب شما کرد.
سوابق درخشان جنابعالی در معاونت امور مجلس وزارت سپاه، ریاست سازمان صدا و سیما، دبیری شورای عالی امنیت ملی و تنوع مسئولیت های عهد دار شده نشان دهنده توانایی های مدیریتی و روحیه مسؤلیت پذیری در عرصه های مورد نیاز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
ادامه توفیقات و خدمات جنابعالی را در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در سایه توجهات حضرت ولیعصر ارواحنا له الفداء از خداوند متعال خواستارم.
سرلشکر سید یحیی صفوی
دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا

منبع: