شادمهر: نسبت به کاهش قیمت قبوض و عدم قطعی آب و خاموشی های برق تدبیری کنید

به گزارش آذر نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس با اشاره به انتصاب شهرام ایرانی بعنوان فرمانده نیروی دریایی ارتش اظهار داشت: وزرا باید از ظرفیت اهل سنت و اقوام در معاونت ها و مدیریت ها استفاده کنند.
به گزارش آذر به نقل از ایسنا، امانقلیچ شادمهر در نشست علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی ضمن تشکر از رهبری به خاطر انتصاب شهرام ایرانی به سمت فرمانده نیروی دریایی ارتش اظهار داشت: مسئولان باید یاد بگیرند که نگاهشان در خصوص اندیشه امامین انقلاب باشد و اگر از این قاعده بیرون روند، گرفتار تفرقه خواهند شد. نگاه کریمانه و مشفقانه به اقوام و مذاهب باید سرلوحه اعمال دولتمردان قرار گیرد، مدیران باید تسلط بر منظومه فکری حضرت آقا داشته باشند و وزرا باید از ظرفیت اهل سنت و اقوام در معاونت ها و مدیریت ها استفاده کنند و نیروهای نخبگان بومی در تصمیم گیری های قدرت و ثروت بازی داده شوند.
نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس یازدهم همین طور ضمن درخواست از رئیس جمهور برای سفر به استان گلستان، خطاب به وزیر بهداشت، اظهار داشت: اولویت اول گنبدکاووس با بیش از یک میلیون نفر جمعیت، ۷ بیمارستان، ۹ دانشگاه و ۲۰۰ متخصص و فوق متخصص، راه اندازی دانشگاه پزشکی است.
وی خطاب به وزیر نیرو اظهار داشت: مردم حوزه انتخابیه از ضعف شدید ولتاژ برق با وجود گرمای شدید رنج می برند و بیشتر روستاییان گنبدکاووس با وجود گرمای بالای ۵۰ درجه در تابستان نه آبی دارند و نه برقی! این در حالیست که قبوض ۴ برابری برق نیز مردم را آشفته کرده و خاموشی های مکرر و قطعی آب مردم را برافروخته است. هر چه سریعتر نسبت به کاهش قیمت قبوض و عدم قطعی آب و خاموشی های برق تدبیری کنید.

منبع: