عسگری : طرح مجلس برای پایش مستمر دارایی مسؤلان تدوین شد

به گزارش آذر عضو فراکسیون انقلاب با اشاره به اینکه نمایندگان مجلس یازدهم به دنبال ایجاد شفافیت در عرصه های مختلف سیاسی و اقتصادی هستند، اظهار داشت: در این راستا طرحی برای پایش مستمر دارایی مسؤلان تدوین شد.

مهدی عسکری نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد فعال شدن اتاق تخریب اصلاح طلبان ضد دولت و مجلس انقلابی عنوان کرد: در ماه های اخیر مطالبه عمومی در بین مردم جهت بررسی عملکرد دولت یازدهم و دوازدهم شکل گرفت. مجلس انقلابی هم در جهت پاسخگو کردن مسؤلان پرونده ترک فعل، بی کفایتی ها و تخلفات دولت یازدهم و دوازدهم را باز کرد.
عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس خاطرنشان کرد: در آغاز کار دولت که با انگیزه بالا، سفرهای استانی و رسیدگی به مشکلات اقتصادی مردم شروع شده است، اصلاح طلبان با فعال کردن اتاق تخریب تلاش دارند تا دولت و مجلس را به حاشیه برده و محاکمه مسؤلان دولت روحانی را کمرنگ کنند.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس اضافه کرد: مجلس شورای اسلامی با تصویب طرح های مهمی مثل تسهیل صدور مجوزها، جهش در تولید مسکن به دنبال انحصارزدایی، کاهش بروکراسی و حل مشکلات مردم است. اصلاح طلبان با ایجاد فضاهای تخریب سنگین تلاش دارند تا فعالیتهای مجلس برای حل مشکلات مردم دیده نشود.
وی ضمن اشاره به سناریوی «محرمانگی اموال مسئولان» اظهار داشت: نمایندگان مجلس یازدهم به دنبال ایجاد شفافیت در عرصه های مختلف سیاسی و اقتصادی هستند، در همین راستا طرح ارتقای سلامت اداری و تعارض منافع از سوی برخی از نمایندگان تدوین شده که پایش مستمر دارایی های مستمر مسؤلان یکی از مواد این طرح است.
عسکری خاطرنشان کرد: در صورت تصویب نهایی این طرح، راه های رانت خواری مسؤلان از ریشه مسدود می شود اما اتاق تخریب اصلاح طلبان تلاش دارد با به حاشیه بردن مجلس مانع از تصویب این طرح های مهم شود.

منبع: