فرمانده کل سپاه پاسداران: تولید قدرت برای ما یک عادت نیست

به گزارش آذر فرمانده کل سپاه پاسداران اظهار داشت: تولید قدرت برای ما یک عادت نیست بلکه الهام یافته از یک راهبرد نیرومند است و از یک منطق راهبردی تبعیت می کند و کاملاً هدفمند و هوشمندانه است.

به گزارش آذر به نقل از مهر، سرلشکر پاسدار حسین سلامی قبل از ظهر شنبه در آیین الحاق ۱۱۰ شناور تندرو و موشک انداز به سازمان تجهیزات رزمی عملیاتی نیروی دریایی سپاه با اشاره به این که در یکسال گذشته تا به امروز این هفتمین الحاق است که قدرت دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را با همت بلند فرماندهان این نیرو می افزاید اظهار داشت: صنایع دفاعی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، سازمان جهاد و تحقیقات خودکفایی نیروی دریایی سپاه، کارخانه شهید محلاتی بوشهر و شرکت های دانش بنیان، در این حوزه با سپاه همکاری می کنند و ما امروز شاهد افزوده شدن انبوه قدرت رزمی عملیاتی در این نیرو هستیم.
وی اضافه کرد: این رویداد نشان میدهد که تولید قدرت برای ما یک عادت نیست بلکه الهام یافته از یک راهبرد نیرومند است و از یک منطق راهبردی تبعیت می کند و این توسعه قدرت کاملاً هدفمند و هوشمندانه اتفاق می افتد.
فرمانده کل سپاه اضافه کرد: ما در عرصه یک تحریم ظالمانه جهانی درحال گسترش قدرت دفاعی خود هستیم و منطقی که ما را بر این مساله تشویق می کند و حکمت راهبردی که از قلب به زبان رهبر انقلاب جاری می شود بر این اساس شکل گرفته که امروز یا باید قدرتمند بود و آزاد زندگی کرد و یا اگر مسیر ضعف را پیش گیریم باید اسیر دشمن شویم.
سرلشکر سلامی با تاکید بر این که ما می خواهیم آزاد، مستقل، با اعتبار، عزیز و قدرتمند زندگی نماییم اظهار داشت: سال ها است جهان خواران، مستکبران و صاحبان قدرت های شیطانی و راهبردهای تجاوزکارانه و ظالمانه، منطقه جهان اسلام و غرب آسیا را که از دید الهی وادی ایمن است به میدان آشوب، جنگ و اشغال و آوارگی تبدیل نموده اند.
وی اضافه کرد: این آشوب ها همه ارمغان نابودگر تسلط نظامی و سیطره سیاسی مستکبران غربی در بلاد اسلامی است.
فرمانده کل سپاه اظهار داشت: اگر نظام بزرگ و مقتدر جمهوری اسلامی ایران نبود تا از منافع حیاتی خود و یا از منافع مظلومان عالم به ویژه در بلاد تحت سیطره قدرت ها در جهان اسلام با اقتدار، با عزت، با صلابت و با شکوه دفاع کند، امروز ما با نقشه های کاملاً ویران شده از این منطقه مهم جهان مواجه بودیم.
سردار سلامی اضافه کرد: اشغالگران و تجاوزگران با همین آرزوها به سرزمین های اسلامی پا نهادند و ما با عبرت از این واقعیت های غم انگیز است که امروز مصمم هستیم به شکل روزانه قدرت خودرا گسترش دهیم.
وی در آخر با تاکید بر این که مادامی که به استقلال، اقتدار و به منزلت علمی و فنی بالا نرسیم مستقل نیستیم، اظهار داشت: تاثیر استراتژی خنثی سازی اثرات تحریم این است که ما مسیر استقلال واقعی را طی می نماییم.

منبع: