پیام تسلیت رییس جمهور به مناسبت درگذشت حاج محمدعلی کریم خانی

آذر: رییس جمهور در پیامی درگذشت ذاکر و مداح اهل بیت(ع) حاج محمدعلی کریم خانی را به خانواده محترم وی، جامعه معزز ذاکران و مداحان و علاقمندان آن مرحوم، تسلیت گفت و از درگاه خداوند برای آن فقید، علو درجات و همجواری با صالحان مسالت کرد.
به گزارش آذر به نقل از ایسنا، آیت الله سید ابراهیم رئیسی در پیامی با تسلیت درگذشت مرحوم محمدعلی کریم خانی، آورده است: این هنرمند محبوب و مردمی با نوای دلنشین، قطعه زیبا و احساس برانگیز «آمدم ای شاه پناهم بده» را در خاطره جمعی همه ارادتمندان و عاشقان ولایت جاودانه ساخت.
متن پیام رییس جمهور به شرح زیر است؛
بسم الله الرحمن الرحیم
درگذشت ذاکر و مداح دوده علیهم السلام، حاج محمدعلی کریم خانی سبب تأسف و تأثر خاطر شد.
این هنرمند محبوب و مردمی با نوای دلنشین، قطعه زیبا و احساس برانگیز «آمدم ای شاه پناهم بده» را در خاطره جمعی همه ارادتمندان و عاشقان ولایت جاودانه ساخت و میراثی ماندگار از سال ها مناجات خوانی در حرم مطهر امام رضا (ع) و در برنامه زنده سحرهای ماه مبارک رمضان سیما و رادیو از خود به یادگار گذاشت که همیشه برای اهالی هنر متعهد، الهام بخش خواهد بود.
اینجانب با تسلیت به خانواده محترم کریم خانی و جامعه معزز ذاکران و مداحان و علاقمندان آن مرحوم، از درگاه خداوند برای آن فقید، علو درجات و همجواری با صالحان و برای بازماندگان صبر و سلامتی مسالت دارم.
سید ابراهیم رئیسی
رییس جمهوری اسلامی ایران

منبع: