با صدور پیامی خطاب به اسماعیل هنیه صورت گرفت؛ تسلیت قالیباف بمناسبت شهادت رئیس موقت مجلس قانونگذاری فلسطین

به گزارش آذر، رئیس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی خطاب به رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) شهادت رئیس موقت مجلس قانونگذاری فلسطین به دست سفاکان رژیم صهیونیستی را تسلیت گفت.

به گزارش آذر به نقل از مهر، محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی خطاب به اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) شهادت مجاهد باتقوا، حاج احمد بحر، رئیس موقت مجلس قانونگذاری فلسطین به دست سفاکان رژیم صهیونیستی را به آحاد امت اسلامی تبریک و تسلیت گفت.
بسم الله الرحمن الرحیم
وَ لا تَحْسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلُوا فی سَبیلِ اللهِ أَمْواتاً بَلْ أَحْیاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُون
جناب آقای اسماعیل هنیه
رییس محترم دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی – حماس
السلام علیکم و رحمه الله و برکاته
شهادت مجاهد با تقوا آقای حاج احمد بحر، رئیس موقت مجلس قانونگذاری فلسطین به دست سفاکان جنایت پیشه صهیونیست را به جنابعالی، ملت فلسطین و آحاد امت اسلامی تبریک و تسلیت عرض می کنم.
رژیم آپارتاید و موقت صهیونیستی با ارتکاب این جنایات تنها ذات پلید خویش را نمایان ساخته و آزادگان جهان را بیشتر از پیش متوجه مظلومیت ملت فلسطین خواهد نمود و بار دیگر نشان داد که کوچک ترین پایبندی به اصول و قواعد حقوق بین المللی ندارد.
بی شک خون شهدای فلسطین، عزم ملت مظلوم و مقاوم فلسطین را در مقابل خویِ تجاوزگر این رژیم غاصب و ایستادگی برای آزادی سرزمین شان از لوث وجود اشغالگران، مصمم تر خواهد ساخت. از خداوند منّان برای خانواده آن مرحوم صبر جمیل و برای ملت فلسطین استواری و پیروزی بر دشمن صهیونیستی را مسئلت دارم.
محمدباقر قالیباف
رییس مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران

منبع: