سردار سلامی: مرکز شهید زیادیان جوانان را به جامعه باز می گرداند

به گزارش آذر، فرمانده سپاه پاسداران در مرکز چند منظوره شهید زیادیان اظهار داشت: در این مکان با بهره گیری از فضای تولید، اشتغال، صیانت و درمان معتادان از وضعیت قبلی نجات پیدا می کنند و به جامعه باز می گردند.

به گزارش آذر به نقل از مهر، آیین افتتاح مرکز چند منظوره شهید زیادیان” با حضور سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سردار حسن زاده فرمانده سپاه تهران بزرگ و تعدادی از مسئولان آن روز پنجشنبه اجرا شد.
فرمانده سپاه اضافه کرد: در این مرکز ظرفیت چهار هزار و ۵۰۰ نفره برای درمان و بازگشت معتادان به جامعه به وجود آمده است.
وی افزود: در این مکان با بهره گیری از فضای تولید و اشتغال و صیانت و درمان معتادان از وضعیت قبلی نجات پیدا می کنند و به جامعه باز می گردند.
سردار سلامی اشاره کرد: کارگاه های متنوع دیگری هم در این مجموعه وجود دارد که قادر می باشد جوانانی که متاسفانه به اعتیاد روی آوردند را به زندگی باز گرداند. این مکان مجموعه ای برای بازگشت به زندگی جوانان است.
فرمانده سپاه اظهار داشت: کاهش پدیده اعتیاد در بین جوانان از اهداف اصلی است، اعتیاد کانون خانواده ها و جامعه را فرو می پاشد و خود شخص را نابود می کند.
سردار سلامی اشاره کرد: جامعه پویا جامعه ای است که به سمت پیشرفت حرکت می کند و در اینجا ظرفیت بزرگی برای این کار به وجود آمده است.

منبع: