نیکزاد: در اردوگاه انقلاب نباید اختلاف داشته باشیم

به گزارش آذر، رئیس ستاد انتخاباتی محمدباقر قالیباف، نامزد انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری اظهار داشت: در اردوگاه انقلاب نباید اختلاف داشته باشیم و باید فرد اصلح را انتخاب نماییم.

به گزارش آذر به نقل از مهر، همایش اعضای مرکزی ستادهای انتخاباتی استان تهران محمدباقر قالیباف با حضور علی نیکزاد، رییس ستاد انتخاباتی محمدباقر قالیباف، مهدی چمران رییس شورای شهر تهران، حبیب کاشانی رییس ستاد انتخاباتی استان تهران و فعالان ستاد انتخاباتی قالیباف در مسجد جامع امام سجاد تهران اجرا شد.
در ادامه علی نیکزاد، رییس ستاد انتخاباتی قالیباف گفت: در برهه خاصی از انقلاب قرار گرفته ایم و حکمرانی در نظام سیاسی باید برمبنای اخلاق باشد. آقای رئیسی امتحان خوبی پس داد و باید این مسیر ادامه داشته باشد. نمی خواهیم مسیری را که با خون دل شکل گرفته، تغییر جهت پیدا کند. اگر بگوییم در ۳ قوه کمبودی نیست، اشتباه است. اما مردم این نظام و اسلام را قبول دارند. مسیری که مدنظر شهداست کدام است؟ اگر برخی بگویند برای ما مهم نیست که در اردوگاه انقلاب چه می گذرد، خسران عظیمی خواهند داشت.
وی اضافه کرد: اردوگاه انقلاب باید تصمیم بگیرد و باید راهی که برمبنای حکمرانی اخلاق بود را ادامه بدهیم و برای اصلاح مشکلات اقتصاد، فرهنگ و… بکوشیم. مشکل معیشت، ازدواج، اشتغال باید حل شود و عزت خانواده نباید شکسته شود.
وی افزود: در اردوگاه انقلاب صلاح دیده شده که چند گزینه برای ریاست جمهوری رقابت کنند، اما این صندلی کار شبانه روزی می خواهد، دانش می خواهد، مهارت می خواهد، دیپلماسی می خواهد، اقتدار و عمل می خواهد.
رئیس ستاد قالیباف با اشاره به اهمیت اخلاق، اشاره کرد: باید به یک اجماع برسیم. ما اخلاق محور رقابت خواهیم کرد. به هر قیمتی قوه مجریه را نمی خواهیم. برای دوستانمان احترام ویژه ای قائلیم. باید اجماع نماییم و وحدت و طوری نشود که حسرت بخوریم. رهبر معظم انقلاب فرمودند که به انسانی فعال، آگاه، معتقد رأی دهید.
نیکزاد همین طور اظهار داشت: باید کسی را انتخاب نماییم که سلامت فکری، اخلاقی و اعتقادی داشته باشد. ما باید کسی را انتخاب نماییم که در کنار تدین، کار کند و آن فرد قالیباف است. در اردوگاه انقلاب نباید اختلاف داشته باشیم. تیشه به ریشه انقلاب نزنیم. فرد اصلح را انتخاب نماییم که اول راه شهید جمهور را برود و دوم آن چه توان دارد در راه بودجه و به کار ببندد. تعامل با دنیا و سرمایه گذاری خارجی و واگذاری کار به مردم را در دستور کار قرار دهد تا در راه قله حرکت نماید.
کاشانی: مردی را انتخاب نماییم که برای عملیات خلق شده است
حبیب کاشانی رییس ستاد استان تهران قالیباف در این همایش گفت: نخستین درخواست ما حضور پرشور مردم در انتخابات است و امروز رهبر معظم انقلاب از ما خواسته اند که انتخابات پرشور باشد و باید لبیک بگوییم.
کاشانی در ادامه به خاصیت های قالیباف اشاره نمود و اظهار داشت: آقای قالیباف هر جا که مسئولیتی داشته ۴ بامداد تا ۱۲ شب کار کرده است. سال ها آرزو داشتیم کاری نماییم که جلوی رژیم غاصب بایستیم و اگر امروز این اتفاق افتاده، نتیجه هوافضایی است که پایه آنرا قالیباف گذاشت. اگر می بالیم نیروی انتظامی مقتدر داریم که از امنیت ما دفاع کند یک گوشه آن اسم قالیباف نوشته شده است. ۱۲ سال درآمد شهرداری در دوره قالیباف به اندازه یک سال اخیر نبود اما با این درآمد وضعیت حمل و نقل عمومی تهران را به خوبی سر و سامان داد.
وی در آخر اظهار داشت: امیدواریم ۸ تیر آن چه خدا مقدر کرده، اتفاق بیفتد و با رفتن پای صندوق های رأی مردی را انتخاب نماییم که برای عملیات خلق شده است.
چمران: نباید به عقب برگردیم
در ادامه چمران رییس شورای شهر پشت تریبون آمد و اظهار داشت: به خاطر بسپاریم که اتفاقی رخ ندهد که به عقب بازگردیم. نباید به عقب برگردیم. برنگردیم از دوران شهید جمهور که همراه مردم بود، به دورانی که از آینه ماشین مردم را نگاه می کردند. خطر بیش گوش ماست. لحظه ای کوتاهی نماییم به دورانی بازمی گردیم که همه مسائل کشور به بیگانه گره زده شده بود و بجای عزت و اقتدار باید با التماس کار را جلو می بردیم.
وی اضافه کرد: ما در دوران شهید رئیسی به جلو رفتیم اما اتفاقی تلخ رخ داد که کار نیمه تمام ماند. باید از تهدید فرصت بسازیم و باید فردی را انتخاب نماییم که همان مسیر را با اصلاحاتی جلو ببرد.
رئیس شورای شهر در ادامه اظهار داشت: کشور ایران جایگاه ویژه ای در جهان دارد و باید این کشور را به دست کسی بسپاریم که سرباز رهبری و مرد عمل باشد و امیدوار هستم که با حضور پرشور مردم انقلابی در پای صندوق های رأی، این مهم را رقم بزنیم.
گفتنی است در آخر این مراسم احکام اعضای ستادهای انتخاباتی استاد تهران قالیباف اعطا شد.