با صدور بیانیه ای؛ دعوت مجمع فعالین نوشت افزار ایرانی برای حضور در انتخابات

آذر: مجمع فعالین نوشت افزار ایرانی؛ ایران نوشت با صدور اطلاعیه ای از تمامی فعالین صنعت نوشت افزار جهت حضور در دور دوم انتخابات دعوت کرد.

به گزارش آذر به نقل از مهر، مجمع فعالین نوشت افزار ایرانی؛ ایران نوشت با صدور اطلاعیه ای از تمامی فعالین صنعت نوشت افزار جهت حضور در دور دوم انتخابات دعوت کرد.
متن بیانیه به این شرح صادر است:

بسم ربّ القلم
در این موقعیت سیاسی، تشریح مسائل مهم و اساسی اداره کشور و توضیح رویکردها و راهکارهای مناسب برای مواجهه با مسائل پیچیده همچون مهم ترین کارکردهای انتخابات و ثمرات این رویداد عظیم ملی است.
شاخصه های زیر از ضروریات تشکیل دولت قوی و عزتمند بوده و سبب صلاحیّت است. زمانی که این صلاحیّت وجود داشته باشد این دولت با این خصوصیّات می تواند از همه ی ظرفیّت های کشور در راستای مردمی سازی اقتصاد که با اهمیت ترین راهبرد رشد در برهه فعلی است استفاده نماید:
-تبعیت از سیاست های کلان کشور و رهبری
-کارآمدی و داشتن برنامه مدون و شفاف
-عدم تعلل در برنامه های اجرائی در مقابل کارشنکی های احتمالی غرب
-باور و اتکا به نیروی مردمی داخلی
-تلاش جهت تعامل با کشورهای مختلف و همسایه جهت صادرات هر چه بیشتر نوشت افزار به کشورهای منطقه و جهان
-ایجاد ثبات در سیاست های اقتصادی
بدیهی است که نبود چنین شاخص هایی لطمه های عظیمی به کشور و مردم و نظام اسلامی وارد خواهدنمود.
مجمع نوشت افزار ایرانی اسلامی به عنوان یکی از حلقه های میانیِ مردمی که طی ۱۰ سال اخیر اصلی ترین نقش را در راستای توسعه و تقویت صنعت نوشت افزار در کشور داشته است در طول ۳ سال اخیر و با حضور دولت سیزدهم به ریاست شهید آیت الله دکتر رئیسی، کارهای گسترده ای در امتداد تمرکز بر مسئله نوشت افزار، از نظر تولید ملی و محتوای بومی و همین طور احصای نظام مسائل، برنامه ریزی عملیاتی سالانه و بلندمدت، پیگیری مسائل دارای اولویت در حاکمیت و ایجاد هویت، توجه و ذائقه سازی بین مردم و حاکمیت و مسئولین داشته است. پر واضح است ادامه پیدا نکردن و توقف این مسیر فرصت های مغتنمی را از روند رشد صنعت نوشت افزار ایرانی سلب خواهدنمود.
فعالین صنعت نوشت افزار ایرانی در کنار دیگر هم میهنان شریف در دور دوم نیز به پای صندوق های رأی آمده و از تمامی تولیدکنندگان و صنعتگران ایران زمین دعوت می کند با شرکت در انتخابات، این امر بسیار حیاتی و غیرقابل جایگزین، با انتخاب اصلح و شایسته گامی مؤثر و تحولی در ترویج سبک زندگی ایرانی مبتنی بر گام دوم انقلاب اسلامی و منویات رهبر معظم انقلاب برداریم.

منبع: