تذكر یوسف نژاد درباره مطالبات فرهنگیان و بازنشستگان

به گزارش آذر یك عضو هیات رییسه مجلس درخواست هایش از رئیس جمهور و مقامات اجرایی كشور را در چارچوب تذكر بیان نمود.
به گزارش آذر به نقل از ایسنا، علی اصغر یوسف نژاد در جلسه علنی امروز (یكشنبه) مجلس در تذكری به رئیس جمهور، متذكر شد: انتظار است در ارتباط با مطالبات به حق فرهنگیان، بازنشستگان و معلمان خارج از كشور از راه وزارت آموزش و پرورش و سازمان برنامه و بودجه اقدام گردد.
وی خواهان تعیین تكلیف ۷۰۰۰ نفر از داوطلبان آزمون استخدامی قوه قضاییه شد و اضافه كرد: این عزیزان چند سال است در آزمون استخدامی قوه قضاییه شركت كرده اند اما همچنان بلاتكلیفند، برای تعیین تكلیف آنها منتظر اقدام دولت هستیم.
نماینده مردم ساری در مجلس در تذكر دیگری به دكتر روحانی با اشاره به وضعیت كارگزاران مخابرات روستایی، اظهار داشت: این افراد همچنان بلاتكلیف هستند. باید هر چه سریعتر وضعیت جذب و استخدام آنها مشخص شود.
این عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی از عملكرد وزارت نفت در گازرسانی به منطقه دودانگه و چهاردانگه شهرستان ساری انتقاد نمود و اضافه كرد: دولت و وزارت نفت هرچه زودتر اقدامات لازم برای گازرسانی به این مناطق استان را اجرایی كنند.
یوسف نژاد حفظ اشتغال در كارخانجات چوب و كاغذ و نكاء چوب را دلیل تذكرش به رئیس جمهور و وزیر اقتصاد اعلام نمود.
وی در تذكری خواهان رفع وضعیت نابسامان جاده گهرباران شهرستان میاندرود شد و اضافه كرد: هر هفته شاهد جان باختن عزیزانمان در این جاده هستیم علاوه بر این جاده، جاده ساری به لاری هم به كشتارگاه مردم تبدیل شده است. انتظار اقدام سریع در جهت رفع مشكلات این جاده ها را داریم.
نماینده مردم ساری در مجلس پیشگیری از فعالیت دلالان برنج، كاغذ و دیگر محصولات باغی و زراعی را از رئیس جمهور طلب كرد و خواهان اتخاذ تصمیم درست برای هدایت درآمد ناشی از فروش محصولات باغی و زراعی به جیب كشاورزان شد.
این عضو هیات رییسه مجلس خواهان جبران و پرداخت خسارتهای ناشی از سیل نوروزی به مردم استان مازندران شد و تذكر داد: از دولت انتظار دارم با مردم گفتگو كرده و مسائل مهم را با آنها در بین بگذارد و مردم را محرم بداند.