برگزاری جلسه هم اندیشی فرمانده كل ارتش با فرماندهان مركز آموزش جوادالائمه(ع)

به گزارش آذر در ادامه نشست های تخصصی و جلسات هم اندیشی فرمانده كل ارتش جمهوری اسلامی ایران با اقشار مختلف آجا، جلسه هم اندیشی امیر سرلشكر سیدعبدالرحیم موسوی با فرماندهان رزم مقدماتی دانشجویان دانشگاه های افسری ارتش در مركز آموزش جوادالائمه(ع) اجرا شد.
به گزارش آذر به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرلشكر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده كل ارتش جمهوری اسلامی ایران، بامداد امروز در جلسه هم اندیشی با فرماندهان رزم مقدماتی دانشجویان دانشگاه های افسری ارتش كه با حضور امیر سرتیپ حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در پادگان جوادالائمه(ع) برگزار شد، بر ضرورت تربیت افسران مومن، كارآمد، انقلابی و معنویت محور در تراز جمهوری اسلامی ایران اصرار كرد.
او همینطور با اشاره به تغییر نوع فناوری ها، تهدیدات و جنگ های امروزی، كسب علم و دانش نظامی روز دنیا را برای فرماندهان و افسران ضروری دانست و اضافه كرد: با عنایت به شرایط روز دنیا، نوع آموزش فرماندهان و كاركنان نیروهای مسلح پیچیده تر و سخت تر شده است، در گذشته تاكید بر افسران تك رسته ای بود، ولی امروزه لازم است افسران چند مهارتی باشند و تخصص ها و رسته های مختلف را آموزش ببینند.
فرمانده كل ارتش جمهوری اسلامی ایران اشاره كرد: افسران ارتش جمهوری اسلامی ایران باید مومن، متعهد و با بصیرت بوده و در همه امور سرلوحه و نمونه باشند.
در این نشست هم اندیشی فرماندهان به بیان دیدگاه ها و راهكارهای مدّ نظر خود برای ارتقاء هرچه بیشتر آموزش های دانشجویان دانشگاه های افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران پرداخته، سئوالات خودرا مطرح و پاسخ را دریافت نمودند.