سرلشکر باقری خبر داد؛ تعدادی از فرماندهان داعش در موشک باران سپاه به هلاکت رسیدند

آذر: رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به حمله موشکی سپاه ضد عوامل حادثه اهواز، اظهار داشت: تلفات چشمگیری به داعش وارد شده و تعدادی از فرماندهان باقی مانده این گروه تروریستی هم به هلاکت رسیده اند.

به گزارش آذر به نقل از مهر، سردار سرلشکر پاسدار محمدحسین باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح عصر امروز در حاشیه بازدید از نمایشگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه، با اشاره به عملیات موشکی سپاه ضد عوامل حادثه تروریستی اهواز تصریح کرد: در حادثه تلخ تروریستی اهواز متاسفانه عده ای از هموطنان عزیز ما به شهادت رسیدند و عده ای هم مجروح شدند.
وی افزود: در طول این یک هفته جهت ریشه یابی این جریان، اقدامات مختلفی را انجام دادیم تا با تخلفات احتمالی، برخورد محکمی صورت گیرد.
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح اضافه کرد: همینطور لازم بود تا با تروریست ها و منشأ این کار برخورد و انتقام خون شهدا گرفته شود و آن گوشمالی که رهبر معظم انقلاب فرموده بودند، اتفاق بیافتد.
سرلشکر باقری اظهار داشت: کارهای اطلاعاتی دستگاه های مسئول نشان داد که تروریست ها ضمن اینکه ارتباطاتی با گروه های ضدانقلاب داشتند، از داعش خط گرفته اند و داعش این افراد را از منطقه دیرالزور سوریه هدایت کرده است، که بحمدالله صبح امروز عملیات سنگین موشکی و پهپادی با موفقیت کامل انجام شد و بر اساس گزارش های دقیقی که داریم تابحال تلفات چشمگیری به داعش وارد شده و تعدادی از فرماندهان باقی مانده این گروه تروریستی هم به هلاکت رسیده اند.
وی افزود: مهم این است که پهپادهای جمهوری اسلامی با عبور از یکی دو کشور خویش را به این مناطق رسانده و این عملیات را با موفقیت انجام دادند و موشک های جمهوری اسلامی با طی مسافت های طولانی با دقت در ساختمان های بسیار کوچکی فرود آمدند و تلفات وارد کردند.
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح عنوان کرد: منطقه ای که داعش در شرق فرات در آن استقرار دارد، تحت تسلط ارتش آمریکاست و این موشک ها به منطقه ای برخورد کرد که به منطقه تحت مسئولیت آمریکا نزدیک است.
سرلشکر باقری تصریح کرد: همه این ها هشداری برای دشمنان است تا در جهت تولید ناامنی در ایران حرکتی نکنند؛ چراکه برای رهبر معظم انقلاب و نیروهای مسلح، امنیت مردم خط قرمز است و اگر خطایی صورت گیرد، حتما و با قاطعیت پاسخ داده می شود و همان جمله «یکی بزنند، ۱۰ تا می خورند» اتفاق می افتد.