فرمانده نیروی هوایی ارتش: هرگونه تهدیدی را به شدیدترین نحو ممکن پاسخ خواهیم داد

آذر: مراسم تشریح و تحلیل دستاوردهای نیروی هوایی ارتش بامداد امروز با حضور فرمانده نیروی هوایی ارتش در دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش اجرا شد.
به گزارش آذر به نقل از ایسنا، امیر خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش در این مراسم به بیان اقدامات نیروی هوایی ارتش در پیروزی انقلاب اسلامی پرداخت و اظهار داشت: در طول مبارزه با رژیم طاغوت بدنه انقلابی نیروی هوایی شکل گرفت و دوشادوش مردم در همه صحنه ها حضور بهم رساندند.
وی اشاره کرد: سپس پیروزی انقلاب، دشمن تاب استقلال ملت ایران را نداشت و از همان ابتدا مزاحمت هایی را برای ما ایجاد کرد و آمریکایی ها و دست نشانده های آنها در منطقه چندین بار به حریم هوایی ما تجاوز کردند و قصد داشتن تا این انقلاب نوپا را زمین گیر کنند.
فرمانده نیروی هوایی ارتش اشاره کرد: پس از این اتفاقات، صدام که اوضاع را به هم ریخته تصور می کرد قصد داشت سه روزه خوزستان و یک هفته ای تهران را فتح کند ولی خیلی از محاسبات ما را درک نکرده بود همچنان که الان باز دشمنان ما خیلی از محاسبات همچون نقش رهبری، خاصیت های نیروهای مسلح و ملت ایران را درک نکرده اند. در چنین شرایطی پس از حمله عراق به ایران نیروی هوایی با حمله گسترده به رژیم بعثی عراق در همان ساعات ابتدایی جنگ توانست اقتصاد عراق را مختل و نیروی هوایی آنرا زمین گیر کند و این خود تمامی افکار و تصورات صدام را تغییر داد.
خلبان نصیرزاده اشاره کرد: نیروی هوایی یک نیروی الهی است که همواره یار و پشتیبان قوی انقلاب و نظام جمهوری اسلامی بوده و همچنان آماده اجرای ماموریت های مهم برای حفظ و ارتقای امنیت در کشور می باشد.
ایشان سپس به اقتدار ایران اسلامی در جهان اشاره نمود و اضافه کرد: امروزه تنها کشوری که مقتدرانه در زمینه های مختلف در مقابل آمریکا ایستاده و کلیه راهبردهای مکاتب غیرالهی را به چالش کشیده، انقلاب اسلامی ایران است.
فرمانده نیروی هوایی ارتش درانتها اظهار داشت: ما در کنار سایر نیروهای مسلح هرگونه تهدیدی را به شدیدترین نحو ممکن پاسخ خواهیم داد و دشمن را از هر حرکت نابخردانه پشیمان خواهیم کرد و نخواهیم گذاشت به امنیت کشور خدشه ای وارد شود.