حجت الاسلام والمسلمین کاظم صدیقی: با تأسی از حضرت زهرا(س) نمایندگانی گره گشا به مجلس بفرستیم

به گزارش آذر خطیب موقت نماز جمعه تهران اظهار داشت: در امروز که انتخابات داریم باید پای ولایت باشیم و از حضرت زهرا (س) کمک بگیریم و یک مجلس گره گشا و مقابل استکبار را روانه مجلس بعدی نماییم.
به گزارش خبرنگار ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین کاظم صدیقی، ظهر چهارشنبه (۹ بهمن ماه) در مراسم سوگواری حضرت زهرا(س) که در میدان فاطمی برگزار شد، ضمن تبریک و تسلیت مجدد برای شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و همرزمانشان اظهار نمود: امروز در شرایط خاص اقتصادی قرار داریم که به خاطر بی کفایتی بعضی از اقتصاددانان پدید آمده است؛ ازاین رو باید همچون خاندان عصمت و طهارت به دیگران کمک نماییم، فراموش نکنیم هیچکس از درب این خانه دست خالی برنگشته است.
وی با اشاره به شخصیت سردار شهید سلیمانی افزود: این سردار دل ها در مبارزه با اشرار، مبارزه با استکبار و کوتاه کردن دست آمریکا از منطقه تمام تلاش خویش را کرد و گروه های مقاومت را تقویت کرد و ازاین رو در قلوب مردم جای گرفت، این سردار بزرگ مردان زیادی را تربیت کرد و به همین خاطر خون الهی او عامل بیداری خیلی ها شد و نباید فراموش نماییم که این سردار آموزش دیده دامن حضرت زهرا(س) است.
خطیب موقت نماز جمعه تهران خاطرنشان کرد: زدن هواپیمای آمریکایی در افغانستان پاسخ خداوند به استکبار است، در این هواپیما جاسوسان حرفه ای زیادی حضور داشتند که به درک واصل شدند، آمریکا تصور کرد با ریخته شدن خون سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی همه چیز تمام است اما نمی دانستند که خون های دیگری می جوشد.
صدیقی اضافه کرد: کمک کردن به هموطنان به خصوص سیل زدگان تنها برای کسانی نیست که توان مالی دارند، زمانی که انسان از آنچه که دارد در قبال دیگران بخشش کند خداوند به مال و زندگی او برکت می دهد، پس هر آنچه داریم در طبق اخلاص به دیگران اهدا نماییم تا مبادا کسی شرمنده خانواده خود شود.
وی با اشاره به زندگی حضرت زهرا(س) و امام علی(ع) بیان نمود: در طول زندگی این دو عزیز هیچکدام سبب رنجش دیگری نشدند و آیه تطهیر مبین این مورد است، این خانواده کانون محبت و مهربانی بودند، بر مبنای زندگی این عزیزان کسی نباید آبروی کسی را ببرد.
خطیب موقت نماز جمعه تهران تصریح کرد: هرگاه گرگ ها اسلام را دوره می کردند پیامبر اکرم(ص) برای دریدن گردن های گرگ ها امام علی(ع) را به میدان می فرستاد، این اهل بیت(ع) بودند که تمدن و فرهنگ و بهداشت را به جامعه ارائه کردند، نکند امروز هم پیشرفت ها را جوانان حزب الهی انجام دهند اما امور به دست غیرحزب الهی ها بیفتد.
صدیقی درباره انتخابات مجلس هم خاطرنشان کرد: در امروز که انتخابات داریم باید پای ولایت باشیم و از حضرت زهرا(س) کمک بگیریم و نمایندگان گره گشا و مقابل استکبار را روانه مجلس بعدی نماییم.