بازدید رئیس قوه قضاییه از شعبه کشیک دادسرای تهران

آذر: رئیس قوه قضاییه عصر امروز(شنبه، دوم فروردین 1399) به صورت از پیش اعلام نشده، از شعبه کشیک دادسرای تهران در روزهای نوروز بازدید نمود.
به گزارش آذر به نقل از ایسنا و به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، آیت الله رییسی در بازدید از شعبه کشیک دادسرای تهران در روزهای نوروز، ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو و عرض خدا قوت به همکاران قضایی، وضع موجود در این واحد قضایی و نحوه رسیدگی به امور مراجعان را مورد ارزیابی قرار داد.
رئیس قوه قضاییه تعداد و موضوعات پرونده های تشکیل شده طی ایام نوروز در شعبه کشیک دادسرای تهران را جویا شد و با قضات و کارکنان این شعبه به گفت و گو پرداخت.
آیت الله رییسی خطاب به قضات و کارکنان این شعبه کشیک با بیان این که آثار کار شما در این ایام ماندگار است، اظهار نمود: نقش شما در این مدت که دستگاه ها تعطیل می باشد، در ایجاد امنیت به همراه پلیس بسیار مثال زدنی است.
وی افزود: اقدام باارزش قضاتی که در این ایام در حوزه تامین امنیت فعالیت می نمایند، مانند اقدام مدافعان سلامت، پزشکان و پرستاران و هیات های علمی و کادر درمانی، بسیار اثر دارد و ملموس است.
رئیس قوه قضاییه با تاکید بر این که پرونده هایی که با شکایت شاکی خصوصی آغاز و با رضایت شاکی خصوصی ختم می شود را، به سمت صلح و سازش سوق دهید، اظهار داشت: به کسانی که در این ایام امنیت مردم را بر هم می زنند خصوصاً سارقان حرفه ای و سابقه دار به هیچ عنوان رحم نکنید، خصوصاً با کسانی که رعب و وحشت در جامعه به وجود می آورند، حتما جدی برخورد شود.
وی در جریان این بازدید از همه قضات و کارکنان دادگستری و دادسراها که در این ایام در شعب کشیک سراسر کشور به مردم خدمت رسانی می کنند، قدردانی کرد.

منبع: