دریادار خانزادی: شهادت در راه آرمان ها ارزش است

به گزارش آذر فرمانده نیروی دریایی ارتش با تاکید بر اینکه تا آخرین قطره خون در مقابل هر تهدیدی ایستادگی می نماییم اظهار داشت: شهادت در راه آرمان های انقلاب اسلامی یک ارزش است.

به گزارش آذر به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش با حضور در استان های سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی با خانواده های شهیدان ناواستوار یکم «محمد صیادی»، مهناوی یکم «آرمان سرحدی» و ناواستوار دوم «محمد اردنی» از شهدای حادثه شناور کنارک ملاقات و گفتگو کرد.
فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به اینکه نیروی های نظامی ایران برای حفظ خاک میهن کشورشان از هیچ قدرتی هراس ندارند و تا آخرین قطره خون در مقابل هر نوع تهدیدی ایستادگی می کنند، اظهار داشت: شهادت در راه آرمان های انقلاب اسلامی یک ارزش است و مجاهدت همرزمانمان در این راه که در آن ایستاده اند و دفاع می کنند از ارزش های ایران اسلامی است که سبب خنثی شدن توطئه های دشمن می شود.
امیر خانزادی با تاکید براینکه سراسر تاریخ ایران اسلامی مملو از روزهایی است که مردان و زنان بزرگ با روحیه سلحشوری و شهادت طلبی در مقابل هر نوع زورگویی ایستاده اند، اشاره کرد: بواسطه دین مبین اسلام، یک همسبتگی و اتحاد بزرگ در میان مردم شریف ایران اسلامی برقرار است که فارغ از هر قوم، قبیله و زبان، هنگامی که موضوع امنیت پای کار می آید تمام هستی خودرا به میان می آورند.
فرمانده نیروی دریایی ارتش خطاب به خانواده های شهدا اظهار داشت: وجود فرزندان شما در نیروی دریایی ارتش برای ما افتخار بزرگی بود که امنیت را در دریاهای تحت حاکمیت جمهوری اسلامی برقرار نماییم تا بتوانیم راه این عزیزان را با افتخار ادامه دهیم برای اینکه اعتقاد داریم که «شهادن هنر مردان خداست».
دریادار خانزادی اشاره کرد: ما از خانواده های معظم شهدا در این حادثه درس های زیادی آموختیم که مهم ترین آن عمل کردن شما عزیزان به آیات قرآن کریم بود که در این کتاب آسمانی باز شدن درب های رحمت الهی را صبور بودن در مقابل اتفاقات بیان کرده است و شما عزیزان نمونه بازر آن هستید.

منبع: