بادامچیان: نتیجه انتخابات آمریكا تاثیری در رفع مشكلات اقتصادی ندارد

به گزارش آذر دبیركل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به اینكه نتیجه انتخابات آمریكا تاثیری در رفع مشكلات اقتصادی ندارد، اظهار داشت: دولت با همكاری مجلس و قوه قضاییه مشكلات مهم مردم و كشور را رفع كند.
به گزارش آذر به نقل از ایسنا، اسدالله بادامچیان در انتها نشست دبیران حزب موتلفه اسلامی با گرامیداشت چهلمین سالگرد ۸ سال دفاع مقدس، تصریح کرد: دفاع مقدس برای حفاظت از همه ارزش ها و نظام جمهوری اسلامی ولایی و استقلال و آزادی بود و این دفاع مقدس هنوز در جبهه های فرهنگی، اقتصادی و سیاسی در مقابل شبیخون فرهنگی و تهاجمات سیاسی و تحریم های اقتصادی ادامه دارد که مسلماً پیروزی از آن مدافعان ارزش گرا است.
وی با تبریک به سپاه، ارتش و همه نیروهای مسلح و بسیجیان دلاور، اظهار داشت: امروز اقتدار نظام اسلامی عزت، شکوه و غلبه جندالله را حکایت می کند و قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی تحت فرماندهی ولی امرمسلمین به جایگاهی رسیده که آمریکای متجاوز و سلطه گران ستمگر از آن نگرانی دارند و استکبار جهانی جرأت تجاوز به میهن اسلامی عزیزمان را ندارد.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی افزود: تمهیدات نیروهای اسلام در آماده سازی قدرت شگرف در پیشرفت های جنگ افزاری، ایران را به یکی از ۱۰ کشور بزرگ که دارای قدرت نظامی غیر هسته ای هستند قرار داده است و تجربیات و ابتکارات نظامی لشکریان اسلام در راه بیداری اسلامی ملت های مظلوم پشتوانه جهاد آنهاست.
بادامچیان با طلب علو درجات و عنایات خداوند، برای همه شهدای سپاه، ارتش، نیروی انتظامی و بسیج اظهار داشت: شهادت سردار بزرگ اسلام حاج قاسم سلیمانی و همراهانش علاوه بر رسوایی و ذلت استکبار آمریکایی، موج عظیمی را در جهان اسلام ایجاد کرد که دامنه آن کرانه های فتح و پیروزی را برای مستضعفان جهان به ارمغان می آورد.
وی خاطرنشان کرد: امروز نهضت مقاومت در سرتاسر جهان اسلام گسترده و نهادینه شده است و بیداری اسلامی، خواب مستکبرین و صهیونیسم را آشفته کرده است؛ رزمندگان اسلام با پشتوانه امدادهای الهی در غزه، لبنان و سوریه صهیونیسم اشغالگر را در محاصره دارند و از حمایت ملت های مسلمان و آزادیخواه برخوردار می باشند.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در این خصوص به یکی از فرمایشات امام راحل اشاره نمود که امام خمینی (ره) فرمودند: «تصمیم داریم پرچم لآ اِلَهَ اِلّا اللّهُ را به قلل رفیع کرامت و بزرگواری به اهتزاز درآوریم و ایران بعنوان یک دژ نظامی و صدمه ناپذیر، سربازان اسلام را به اصول و روش های مبارزه ضد نظام های کفر و شرک آشنا سازد.
بادامچیان خاطرنشان کرد: امروز اسلام در ۵ قاره جهان شناخته شده است و در صحنه سیاست جهانی نقش موثری دارد و دشمنیِ دشمنان اسلام و توطئه های آنها راه به جایی نمی برد.
وی افزود: امروز آمریکا در ضعیف ترین موقعیت به سر می برد و در آستانه یک جنگ داخلی است، این کشور به بدهکارترین کشور جهان تبدیل گشته و نامزدهای انتخاباتی همدیگر را به تقلب در انتخابات متهم می کنند.
وی ادامه داد: در این جنگ قدرتِ دولتمردان آمریکا، مردم که ناراضی از همه آنهاست، در خیابان ها تظاهرات کرده، پرچم آمریکا را آتش می زنند و مجسمه های سران قبلی آمریکا را سرنگون می سازند.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به اینکه شعار مرگ بر آمریکا هم جهانی شده است، اظهار داشت: اروپایی ها هم در ضعف و بحران به سر می برند، در چنین شرایطی است که سران آمریکا برخی حکام ذلیل، ترسو و خائن عرب را وادار کردند که در جهت منافع انتخاباتی ترامپ با اسرائیل اشغالگر و جلاد اعراب روابط رسمی برقرار نماید؛ این اقدام خائنانه کاملا محکوم است و آشکارتر شدن چهره این خائنان بیشتر به ضرر صهیونیست ها و آمریکاست.
بادامچیان تصریح کرد که فرزندان شهدای صبرا و شتیلا این خائن ها را نخواهند بخشید.
وی ادامه داد: همواره مسلمانان از این نوع خائن ها صدمه دیدند و خیانت کاران هم دیر یا زود به جزای خیانت خود گرفتار شدند.
وی خاطرنشان کرد: آمریکا معمولاً تمایل دارد که مزدورانش با چهره فریبکارانه مقاصد غرب را برآورده سازند و زمانی که مزدوری مانند سادات، نقاب از چهره بر می دارد، دلیل آنست که مهره خود را از روی ناچاری و استیصال ذبح کرده است.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور ادعا نمود که متاسفانه دولت به نصایح و برنامه های دلسوزان بی اعتناست؛ بگونه ای که بعضی تصور دارند نفوذی ها در دولت هستند که به این مشکلات دامن می زنند.
بادامچیان از دولت خواست با همکاری مجلس و قوه قضاییه مشکلات مهم مردم و کشور مانند کاهش ارزش پول ملی، کاهش خرید قدرت مردم، مشکل ارز، مسکن و قاچاق را رفع کند.
وی ابراز امیدواری کرد دولت در این صورت بتواند در سال پایانی خود، رضایت ملت را به صورت نسبی تأمین کند.
بادامچیان با تاکید بر اینکه دولت برای حل مشکلات به ملت و توانمندی های داخلی و اقتصاد مقاومتی اتکا یابد، خاطرنشان کرد: دولت بداند نتیجه انتخابات آمریکا تاثیری در رفع مشکلات اقتصادی مردم نخواهد داشت.

منبع: