سلیمی در نطق میان دستور: بانیان وضعیت موجود طلبكارند

به گزارش آذر عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: عجیب است که بانیان وضعیت موجود، امروز طلبکار شده اند اما مردم فراموش نمی کنند چه کسانی در سال ۹۲ از روحانی حمایت کردند.

به گزارش آذر به نقل از مهر، حجت الاسلام علیرضا سلیمی در جلسه علنی روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور با انتقاد شدید از عملکرد روحانی عنوان کرد: شاخص فلاکت در دولت روحانی به بدترین شرایط رسید و سفره چند متری مردم به چند میلیمتر کاهش یافته است.
وی خطاب به دولتمردان اظهار داشت: سوال ما از شما این است که چرا از معرفی بدهکاران بانکی طفره می روید؟
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: سوال ما این است که کدام رئیس بانک مرکزی هزاران میلیارد تومان پول بدون پشتوانه چاپ کرد، ارز ۴۲۰۰ تومانی را به عده ای خاص و عمده تسهیلات بانکی را به نور چشمی های بالای شهر و افرادی خاص داد؟
نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: آن زمان که رئیس و مرئوس در یک آپارتمان زندگی می کردند، آن روزی که معطل غربی ها نبودیم و آن زمانی که حقوق های نجومی وجود نداشت، ما با این مسائل مواجه نبودیم.
سلیمی تاکید کرد: عجیب است که بانیان وضعیت موجود امروز طلبکار هم شده اند اما باید بدانند که مردم هیچگاه فراموش نمی کنند چه کسانی در سال ۹۲ روبان بنفش دور دست خود پیچیدند و از روحانی حمایت کردند و می بینیم امروز بعضی از آنان از روحانی اعلام برائت می کنند!
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ما برای تغییر وضعیت موجود، گسترش گفتمان عدالت و مقاومت، مقابله با اشرافی گری و بی حالی و بی عرضگی بعضی از افراد پای صندوق های رأی می رویم.

منبع: