امیر صباحی فرد: شهید سلیمانی شخصیت عزتمند در پیشگاه خداوند و مردم است

آذر: فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش، اظهار داشت: شهید سلیمانی شخصیّت عزتمند در پیشگاه خداوند و مردم است و سیره و اخلاق این شهید بزرگوار باید الگوی نسل جوان این مملکت باشد.

به گزارش آذر به نقل از مهر، امیرسرتیپ صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در مراسم دومین سالگرد شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی که در منطقه پدافند هوایی جنوب غرب برگزار شد، ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام شهادت حضرت زهرا (س) و سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی با اشاره به اینکه ترور این شهید والامقام به طور ناجوانمردانه و توسط شقی ترین افراد جهان انجام گرفت، اظهار نمود: آزادی و امنیت امروز این مرز و بوم به خاطر رشادت های امثال این غیورمردان است و بطور قطع اگر شهدا نبودند آزادی و امنیت در کشور وجود نداشت.
وی اضافه کرد: ازدحام جمعیّتی که در تشییع جنازه این شهید بزرگوار وجود داشت و حالت بغض آلودی که رهبر انقلاب در هنگام نماز بر پیکر او داشتند نمایانگر عزّت این شهید است.
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش هچنین ضمن اشاره به پایداری و استقامت استان خوزستان در دوران دفاع مقدس، تصریح کرد: پایداری و استقامت همه شهدا مانع این شد که دشمنان اسلام و کشور به نیّات پلید خود برسند.
امیرسرتیپ صباحی فرد با تاکید بر این که شهید سلیمانی شخصیّت عزتمند در پیشگاه خداوند و مردم است و سیره و اخلاق این شهید بزرگوار باید الگوی نسل جوان این مملکت باشد، خاطرنشان کرد: ما توانستیم و به دنیا نشان دادیم که نگذاشتیم پرچم اسلام و انقلاب بر زمین بماند.
وی خطاب به حاضران اظهار داشت: تاریخ جنگ را بخوانید و مطالعه کنید، استان خوزستان شهدای زیادی تقدیم این انقلاب کرده است و این شهدا خیلی به گردن ما حق دارند.
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش همینطور از بخش های مختلف منطقه پدافند هوایی جنوب غرب، بازدید نمود.

منبع: