به دنبال بیانات مقام معظم رهبری صورت گرفت؛ مأموریت مهم حجت الاسلام رئیسی به معاون اول رئیس جمهور

آذر: به دنبال بیانات مقام معظم رهبری در دیدار فعالان حوزه تولید و صنعت رئیس جمهور مأموریت مهمی به معاون اول خود محول کرد.
به گزارش آذر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور به دنبال بیانات مهم مقام معظم رهبری در دیدار فعالان حوزه تولید و صنعت به معاون اول مأموریت داد تا با حرکت جهادی و با تشکیل کارگروهی متشکل از متخصصان، صاحبنظران و متولیان این حوزه در دولت و مجامع علمی و دانش بنیان و کارآفرینان نسبت به اجرایی نمودن رهنمودهای رهبرمعظم انقلاب، اقدام نماید. متن نامه حجت الاسلام رئیسی به این شرح است:
بسمه تعالی «با صلوات بر محمد و آل محمد جناب آقای دکتر مخبر معاون اول محترم رئیس جمهور سلام علیکم، با توجه به بیانات مهم و راهبردی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در دیدار فعالان حوزه تولید و صنعت و ضرورت اجرایی نمودن رهنمودهای معظم له، بدینوسیله به جنابعالی مأموریت داده می شود تا با حرکت جهادی، کارگروهی متشکل از متخصصان و صاحبنظران و متولیان این حوزه در دولت و مجامع علمی و دانش بنیان و کارآفرینان تشکیل داده و اولاً: با لحاظ فرمایشات اخیر رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و سایر اسناد بالادستی شامل سایر فرامین و رهنمودهای ایشان و قوانین موجود و سند تحول دولت، نسبت به تدوین نقشه راهبردی صنعتی و ارتقا تولید داخل اقدام نمائید. ثانیاً: راهکارهای عملیاتی و اجرایی آن با تعیین زمان بندی و دستگاههای متولی و نهادهای همکار و شرح وظایف هر کدام در حوزه های مدیریت، نظارت، هدایت و حمایت مشخص گردد. ثالثاً: گزارش اقدامات انجام شده و نتایج حاصله به صورت ماهانه عرضه تا به استحضار ایشان و اطلاع عموم رسانده شود. توفیق جنابعالی و سایرین را در انجام موفق مأموریت محوله از درگاه خداوند متعال خواستارم. سید ابراهیم رئیسی

منبع: