عملیات روانی منافقین ضد نیروهای خود با جعل صوت مسعود رجوی!

به گزارش آذر، اعلام خبر مرگ مسعود بخصوص افشای حفاظت آمریکا از وی تا انتهای عمر، منجر به افزایش اختلافات، تضاد و ابهامات بسیاری در میان اعضای رده پایین و حتی در سطح کادر این تشکیلات گردیده است.

به گزارش آذر به نقل از مهر، اخیراً منابع آگاه امنیتی از مرگ مسعود رجوی در سال ۱۳۹۹ پرده برداشتند. بنا بر اعلام این منابع سرکرده گروهک تروریستی منافقین در حالی بر اثر بیماری جان خویش را از دست داده که سال ها در آمریکا تحت حمایت و حفاظت نیروهای امنیتی این کشور بوده است.
اعلام خبر مرگ مسعود بخصوص افشای حفاظت آمریکا از وی تا آخر عمر، منجر به افزایش اختلافات، تضاد و ابهامات بسیاری در میان اعضای رده پایین و حتی در سطح کادر این تشکیلات هم گردیده است.
به گفته منابع آگاه در میان اعضا و کادر این سوالات و ابهامات مطرح گردیده است که: «اگر ادعا و اسناد جمهوری اسلامی پیرامون خبر مرگ مسعود حقیقت ندارد، چه دلیلی بر پنهان ماندن و عدم نشر تصویر جدید مسعود رجوی یا حتی حضور او به صورت مجازی در نشست ها وجود دارد؟ چرا سازمان اصرار بر سرکوب پرسش ها پیرامون وضعیت مسعود رجوی و چرایی فرار مریم رجوی از اشرف ۳ و عدم بازگشت او به آلبانی دارد؟»
گفته می شود اعضا و کادر گروهک از تکرار وقایع و وضعیت پیشین خود در عراق بسیار نگران هستند و در یکی از محافل گروهک، از جانب اعضا عنوان شده است که: ” وضعیت امروز تکرار وضعیت عراق است که بعد از حمله آمریکا به اشرف ۱ در عراق رخ داد. در آن زمان مریم به پاریس فرار کرد، مسعود مخفی شد، ما در اشرف ۱ و لیبرتی، تحت شدیدترین فشارها و حملات موشکی و ورود به مقرها از جانب رژیم نوری مالکی و جمهوری اسلامی بودیم و در نتیجه آن خیلی از خواهران و برادران ما کشته شدند، عده ی زیادی به ایران یا اروپا فرار کنند و یک نابسامانی و بلاتکلیفی ناشی از عدم وجود رهبری بر تمامی اعضا تحمیل شد. حالا هم با حمله پلیس آلبانی همان اتفاقات تکرار شده است.
خواهر مریم به پاریس رفته، خبر مرگ برادر مسعود با مستندات تقریبا غیر قابل کتمان آن هم ذیل حمایت آمریکا انتشار یافته است. اعضا از جانب دولت و مردم بومی تیرانا تحت فشار و ناامنی قرار دارند و هیچ چشم انداز درستی برای آینده وجود ندارد و باردیگر مرگ های مشکوک مانند سالهای آخر حضور در عراق، در اشرف ۳ هم رواج پیدا کرده و حجم سرکوب و چک های امنیتی بالا رفته است” اما در نتیجه این تضادها و انتقادات که سبب افزایش فشار به مسئولین ارشد گروهک هم شده، مهدی ابریشمچی و سید المحدثین دو مقام ارشد این تشکیلات دستور ساخت و استفاده از صوت جعلی مسعود رجوی را داده اند. به همین دلیل با جعل صدای مسعود رجوی با کمک هوش مصنوعی و پخش آن در جلسه محرمانه ای با حضور برخی از کادر مستقر در اشرف ۳، سعی شده تا این طور به آنها القا گردد که رجوی زنده بوده و پیام مهمی برای اعضا دارد.
طبق اعلام منابع آگاه امنیتی در این صوت جعلی مسعود رجوی که در جلسه مذکور پخش شده، سرکرده معدوم گروهک با انتقاد از خود عنوان می دارد که ” ما با کادرهای خود تنظیم رابطه درستی نداشتیم و سبب ناراحتی بسیاری از ادم ها شدیم که حتی هم اکنون حضور ندارند و اگر رابطه مان را به درستی تنظیم می کردیم، یک طور دیگری می شد “
بعد از این نشست محرمانه، از جانب مقامات ارشد، به کادر گروهک دو موضع ابلاغ می گردد که موظف می باشند به نیروهای تحت امر خود انتقال دهند:
۱ -صحبت در مورد وضعیت مسعود رجوی ممنوع بوده و با افراد و محافلی که در این خصوص صحبتی داشته باشند شدیداً برخورد خواهد شد.
۲- به نیروهای خود اعلام کنند که در یک جلسه، گفتگویی دو طرف با برادر مسعود داشتیم و بعد از نقد برادر مسعود نسبت به خودش، تمام اعضای حاضر در جلسه خطاب به وی اعلام نموده اند: به شما انتقادی نداریم بلکه ما خط شما را درست اجرا نکرده ایم ” اما گویا علیرغم تمام تلاش ها، نه تنها مقامات ارشد گروهک، با این سناریوی سازی پلیدانه به هدف خود نرسیده اند که حتی ابهامات بیشتری در میان کادر پس از مشاهده این سناریو و ابلاغیه، شکل گرفته و در مورد صحت خبر مرگ مسعود رجوی به یقین بیشتری رسیده اند.

منبع: