دادستان عمومی و انقلاب قم: وحید صیادی نصیری در زندان فوت نكرده است

آذر: دادستان عمومی و انقلاب قم اظهار داشت: نصیری، زندانی زندان لنگرود كه به جرم توهین به مقدسات در فضای مجازی در حال گذراندن محكومیت حبس خود بوده، به لحاظ بیماری كبدی گرفتار وخامت اوضاع جسمانی شده به بیمارستان اعزام و پس از هفت روز بستری بودن در همان بیمارستان فوت می كند.
به گزارش آذر به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب قم، مهدی كاهه با تكذیب فوت وحید صیادی نصیری در زندان اظهار داشت: نصیری، زندانی زندان لنگرود كه به جرم توهین به مقدسات در فضای مجازی در حال گذراندن محكومیت حبس خود بوده، لیكن به لحاظ بیماری كبدی گرفتار وخامت اوضاع جسمانی شده به بیمارستان اعزام و پس از هفت روز بستری بودن در همان بیمارستان فوت می كند.
وی ادامه داد: تشخیص علت تامه فوت توسط پزشكی قانونی در حال بررسی است.
نصیری سوابق گوناگون در تهران و كرج و… در زمینه توهین به مقدسات، ائمه اطهار (ع)، اقدام مقابل نظام و… داشته است و با همین عناوین اتهامی محكوم به حبس گردیده بود.
دادستان عمومی و انقلاب قم همین طور از بازداشت یكی از مدیران استان قم آگاهی داد و اظهار داشت: مدیرعامل شركت شهرك های صنعتی قم به اتهامات تضییع حقوق بیت المال، دریافت رشوه و غیره تحت قرار متناسب از طرف دادیار رسیدگی كننده بازداشت شد.
به قول وی، تحقیقات در مورد این پرونده همچنان ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*