امام جمعه گرمسار: شهدای خدمت لایق شهادت بودند

به گزارش آذر، امام جمعه گرمسار با اعلان اینکه ایران اسلامی در حادثه بالگرد شخصیت های نمونه را از دست داد، اظهار داشت: این شهدا با سیره زندگی و عمل شان نشان دادند که لایق شهادت هستند.

به گزارش آذر به نقل از مهر، حجت الاسلام سید علیرضا آرامی در خطبه های نماز جمعه این هفته گرمسار به میزبانی مصلای نماز جمعه ضمن گرامی داشت یاد شهیدان رئیسی، آل هاشم و همینطور امیر عبدالهیان و دیگر شهدای خدمت بیان نمود: شخصیت هایی در حادثه بالگرد به شهادت رسیدند که لایق شهادت بودند.
وی با اشاره به اینکه بعضی از این افراد را که ما می شناختیم، افرادی نمونه و در جایگاه خودشان بی نظیر یا کم نظیر بودند که یکی از آنها رئیس جمهور ایران اسلامی بود، تصریح کرد: مردم هیچگاه خدمت شهید رئیسی را به نظام و انقلاب فراموش نمی کنند.
امام جمعه گرمسار با اشاره به اینکه شهید آیت الله آل هاشمی یکی از محبوب ترین امامان جمعه در سرتاسر کشور بود، تصریح کرد: حقیقتاً ایشان در اخلاق، تدین و دلسوزی نمونه بودند و حضور مردم در تشییع پیکر ایشان هم گواه همین مدعی بود.
آرامی با اشاره به اینکه شهید امیرعبدالهیان در جایگاه وزارت خارجه خدمات شایسته ای را عرضه کرد و شاید شخصیتی مانند ایشان نداشته باشیم چونکه ایشان هم متدین و هم دلسوز انقلاب و نظام بودند و هم برای اقتدار جمهوری اسلامی ایران با تمام وجودش ایستادگی کرد، اظهار داشت: شهید امیر عبدالهیان برای دفاع از جبهه مقاومت با تمام وجود استقامت کرد و برای همراهی میدان دیپلماسی و عمل سنگ تمام گذاشت.
وی با اشاره به اینکه شهید رئیسی حقیقتاً به خوبی برای مردم خدمت کرد، اظهار داشت: شهید رئیسی برای خدمت رسانی به مردم خستگی ناپذیر بود و خالصانه دوندگی می کرد.
امام جمعه گرمسار با اشاره به اینکه شهید رئیسی عاشقانه خدمت می کرد و در این راه شب و روز نمی شناخت، ابراز کرد: مردم قدر شناس ایران اسلامی با حضور در مراسم خاکسپاری ایشان نشان دادند که قدردان خدمات او هستند.

منبع: