سردار تنگسیری: خواهان برقراری امنیت پایدار در منطقه هستیم

به گزارش آذر، فرمانده نیروی دریایی سپاه اظهار داشت: ما خواهان برقراری امنیت پایدار در کشور و منطقه هستیم و به عنوان پاسدار کشور برای دفاع از مردم جان خودرا فدا خواهیم کرد.

به گزارش آذر به نقل از مهر، سردار دریادار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه در دوره بصیرت افزایی ویژه فرزندان و خانواده شهدای این نیرو که برای نخستین بار در سطح نیروهای مسلح و در مشهد مقدس برگزار شد، عنوان کرد: حماسه بزرگ شهیدان نیروی دریایی سپاه نقطه عطفی در تاریخ دفاعی و حماسی انقلاب اسلامی ایران در پهنه آب های خلیج فارس است.
سردار تنگسیری افزود: ما خواستار برقراری امنیت پایدار در کشور و منطقه هستیم و بعنوان پاسدار کشور برای دفاع از مردم جان خویش را فدا خواهیم کرد.
وی خاطرنشان کرد: رویارویی دریادلان نیروی دریایی سپاه در رویارویی با استکبار جهانی در سال ۱۳۶۶ توسط شهید نادر مهدوی و ۱۴ شهید همرزم شجاع و دلاورش که سبب غرق شدن قدرت پوشالی آمریکا در قعر آب های نیلگون خلیج فارس شد، تنها یکی از سیلی های زده شده بر پیکر آمریکاست.
فرمانده نیروی دریایی سپاه ضمن اشاره به پیش قدمی آمریکا در تمامی درگیری ها و جنگ افروزی های دنیا تاکید کرد: این پرده های تزویر باید کنار برود و حقیقت پلید این جنایات آشکار شود.
دریادار تنگسیری در این مراسم که همزمان با سالروز شهادت حضرت امام رضا (علیه السلام) برگزار شد، خطاب به فرزندان شهدا اظهار داشت: این سعادت که در این روز عزیز در حرم مطهر و مضجع شریف امام رئوف هستید به برکت خون مطهر و جاودانه پدران بزرگوارتان است.
وی همینطور خاطرنشان کرد: امروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی اقتدار و بالندگی خویش را در زمینه های مختلف همچون تکنولوژی، تجهیزات، علوم ساخت مدرن ترین شناورهای رزمی اقیانوس پیما، موشک، پهپاد، زیرسطحی و علوم دیگر مرهون رشادت ها، ازجان گذشتگی ها و خون پاک و مطهر پدران شهید شما است.
فرمانده نیروی دریایی سپاه تصریح کرد: ما برای پوشیدن لباس پدران شما به خود می بالیم و پیرو خط مشی پدران شما که لبیک گویی به امام زمان (عج) و ولایت مطلقه فقیه است، هستیم.